Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ομαδική μαλακια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #139975 από Kostas10931 στις 23 Σεπτεμβρίου 2017, 4:12μμ

Kostas10931

μέλος από: 23/9/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας εχω κανω πολλες φορες ομαδική μαλακια και το εχουμε εξελίξει μεχρι να την παίξει ο ενας του άλλου πως να προτινω και πίπα (αγόρι πρως αγόρι οχι γκει)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #139980 από lida στις 24 Σεπτεμβρίου 2017, 1:35μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο. Καθως τον παιζει ο ενας στον αλλο εσυ χρησιμοποιεις και το στομα σου και του ζητας να σου κανει το ιδιο και εκεινος, Φανταζομαι οτι επομενο σταδιο θα ειναι πρωκτικο ο ενας στον άλλο αλλα οπως λες οχι γκει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #139983 από Akis2000 στις 24 Σεπτεμβρίου 2017, 8:10μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γλυκιά μου Lida διαπιστώνω μία «σκληρότητα» ως προς το θεματάκι του φίλου ή είναι η ιδέα μου; Εάν ωστόσο πέφτω έξω θα ζητήσω να με συγχωρέσεις. Μην ξεχνάς ότι τα παιδιά τώρα προσπαθούν να ανακαλύψουν την σεξουαλικότητά τους. Δεν θα διαφωνήσω ότι εφόσον τους αρέσει μπορεί αυτό να εξελιχθεί και σε κάτι πιο μόνιμο, μπορεί όμως όταν φτάσουν σε προχωρημένο στάδιο να αποδειχτεί ότι ήταν μία φάση πάνω στη καύλα της στιγμής και μετά να ξενερώσουν και να μην ξανά προσπαθήσουν. Λέω, μπορεί.
Και για να πάμε στον φίλο μας και στο θέμα που τον βασανίζει. Εφόσον έχετε κάνει και μάλιστα αρκετές φορές όπως λες το πρώτο βήμα (ομαδικό αυνανισμό) αλλά και το δεύτερο (ο ένας στον άλλο), νομίζω ότι είσαι αρκετά κοντά στον στόχο τον οποίο θα ήθελες να φτάσεις. Ίσως για τον φίλο σου στο να σου την παίξει να είναι το αποκορύφωμα των ηθικών του αναστολών και να μην θελήσει να προχωρήσει παραπέρα, δηλαδή να σου πάρει πίπα. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μπορεί να βάλει φρένο σε μία πρωτοβουλία που θα πάρεις εσύ παίρνοντας το δικό του πέος στο δικό σου στόμα. Ιδίως στη φάση που την ώρα που του το κάνεις εσύ το στόμα σου βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής και αυτός σε στιγμή μεγάλης καύλας. Το πιο πιθανό είναι να μην αντισταθεί και να σε αφήσει να προχωρήσεις. Βέβαια να είσαι προετοιμασμένος ειδικά μετά που θα τελειώσει για διάφορες εκδοχές. Η μία και αυτή που θα εύχεσαι θα είναι να σου κάνει και αυτός το ίδιο (αυτό μάλλον αν συμβεί, θα συμβεί πριν τελειώσει). Η άλλη εκδοχή είναι να μην δεχτεί να στο κάνει αυτός αλλά να μην έχει πρόβλημα να του το ξανακάνεις εσύ. Και η Τρίτη εκδοχή, η πιο άσχημη θα είναι μετά από αυτό να μην νιώσει άνετα ξανά ακόμα και να την ξαναπαίξετε. Εύχομαι στην πιο θετική για σένα εκδοχή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144205 από Nick123123 στις 21 Νοεμβρίου 2019, 11:02πμ

Nick123123

Εικονίδιο
μέλος από: 6/8/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Λοιπόν 2 χρόνια μετά τι έγινε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login