Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Απόγευμα είναι η ώρα της μέρας που σκεφτόμαστε πώς χαραμίσαμε το πρωί.
Πέμπτη, 25 Απριλίου

Ξεπαρθενιασμα ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140062 από tasoulis7 στις 19 Οκτωβρίου 2017, 6:17μμ

tasoulis7

μέλος από: 19/10/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Δεν μπορω να την ξεπαρθενιασω με τιποτα.. εχουμε προσπαθησει 4 5 φορες και ειναι ακομα παρθενα.Προφανως κατι γινεται λαθος.Ειτε θα ειμαι φουλ καυλωμενος και θα σταματαμε μετα απο αρκετες προσπαθειες γιατι ποναει ειτε μου πεφτει( once and for all) απο τα πολλα κοπανηματα στον τοιχο.Εχουμε δοκιμασει ακομα και στα 4.Οι επαφες μας ειναι καπως περιορισμενες πλεον λογω αποστασεων, οποτε το τελευταιο διημερο που βρεθηκαμε ηταν σε φαση 1 2 μερες οπωσδηποτε πρεπει να γινει αφου ειχα χυσει 3 φορες σε 5 ωρες μετα επεφτε αμεσως και παλι δεν εγινε τιποτα.Επισης εχω την εντυπωση οτι κλεινει και το πεδιο μαχης οσο το αφηνουμε..Να σημειωθει οτι δεν φοραω προφυλακτικο γιατι εχω δοκιμασει πολλες φοεςς και μονος μου και απλα μ πεφτει τα υγρα που εχει πανω(ναι οκ μαλλπν ειμαι περιεργος ) .Κανενα τιπ? Το επομενο 3ημερο πλησιαζει και η παρθενια πρεπει μα φυγει απο τη μεση.Στο τελος θα βαρεθουμε και θα χωρισουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140063 από cv0uraki στις 20 Οκτωβρίου 2017, 1:42μμ

cv0uraki

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
φιλε εγω προσωπικα να σου πω την αληθεια με την δικια μου ειχαμε το ιδιο προβλημα μονο που αυτη εβγαζε και αιμα ενω δεν εμπαινε ας πουμε..πολυ λιγο.Η δικια σου βγαζει καθολου αιμα ;..επειδη ουσιαστικα ειχαμε το ιδιο προβλημα να σου πω μονο να εισαι υπομονετικος και να τσεκαρεις αν οντως το βαζεις σωστα.Η σταση που μας βοηθησε ηταν να ειναι μπρουμητα κατω αυτη και εγω απο πανω με ολη μου την ανεση.Πλεον εχουν περασει απο τοτε 30 απιστευτες φορες.Ελπιζω να βοηθησα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login