Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Δεν έχω δυνατή στυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140122 από panos141 στις 12 Νοεμβρίου 2017, 3:10πμ

panos141

μέλος από: 12/11/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας, είμαι 14 και έχω ένα θέμα. Όταν έχω στύση το πέος ναι μεν μεγαλώνει αλλά δεν μένει πάνω όπως στους περισσότερους, παρά μόνο λίγο σκληραίνει. Συμβαινει κ σε αλλους;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140123 από YourSolution στις 12 Νοεμβρίου 2017, 4:48πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Καλησπέρα,

θα μπορούσες να περιγράψεις την κλίση που παίρνει το πέος σου και την σκληρότητα του για να μπορέσω να απαντήσω όσο το δυνατό πιο σωστά;

Αναμένω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140124 από panos141 στις 12 Νοεμβρίου 2017, 6:41πμ

panos141

μέλος από: 12/11/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όταν είμαι ορθιος και αυτό σε στύση τότε είναι ορθή γωνία. Όταν είμαι ξαπλωμένος πέφτει στην κοιλιά μου. Δεν υπάρχει ιδιαίτερη σκληρότητα γιατί μπορώ να το κουνήσω και προς τα κάτω αλλά αν το αφήσω πέφτει ξανά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140126 από Tsili54 στις 12 Νοεμβρίου 2017, 9:26πμ

Tsili54

banned
μέλος από: 12/11/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Όταν είμαι όρθιος έχει κλίση προς τα επάνω και όταν ξαπλώνω ακουμπάει στην κοιλιά μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140131 από YourSolution στις 12 Νοεμβρίου 2017, 12:18μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε Πάνο ,
το ότι είναι σε ορθή γωνία ή όταν είσαι ξαπλωμένος ακουμπάει στην κοιλιά,δεν αποτελεί κάποιο πρόβλημα.

Σχετικά με τη στύση σου, αν βλέπεις ότι την χάνεις εύκολα ή δεν είναι αρκετά σκληρός,τότε καλό είναι να πας σε έναν ουρολόγο ή ανδρολόγο να σε κοιτάξει. Το σίγουρο είναι να μην πανικοβάλλεσαι διότι αρκετοί άνδρες έχουν θέματα με το πέος τους. Είσαι νέος και είναι πιο εύκολο να λυθεί το οποιοδήποτε θέμα!

Ελπίζω να σε βοήθησα!
Καλή σου συνέχεια και οτιδήποτε άλλο θες να προσθέσεις ή να αναφέρεις κάποιο άλλο θέμα που σε απασχολεί, μη διστάσεις.
(Πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα.)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140139 από Kostaz98 στις 12 Νοεμβρίου 2017, 5:21μμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Your Solution
Οταν το πεος ερθει σε στυση σε ποσο χρονο θα αρχιζει να πεφτει;
Εγω οταν ερθω σε στυση και σταματησω(5 δευτερα) για λιγο τον αυνανισμο ή το σεξ το πεος μου αρχιζει την πτωση.
Τι λες να ειναι;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140141 από YourSolution στις 13 Νοεμβρίου 2017, 12:34μμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Καλησπέρα Κostaz98,

Το πέος ανάλογα με την ψυχολογία και την ηλικία πέφτει πιο εύκολα. Στον αυνανισμό είναι πιο εύκολο να πέσει και πιο γρήγορα.
Δεν μπορώ να σου πω αν είναι φυσιολογικός ο χρόνος που αρχίζει να σου πέφτει διότι δεν μπορώ να συγκρίνω μόνο με τη δική μου στύση,αλλά πρέπει να γνωρίζουμε γενικώς τις στατιστικές.
Αυτό που μπορώ να σου πω είναι πως αν σου είναι σκληρό στη διάρκεια του αυνανισμού και της ερωτικής πράξης και γενικώς μπορείς να τον "επαναφέρεις" από την πτώση στην σκληρότητα τότε σίγουρα δεν έχεις κάποιο θέμα.


Ελπίζω να σου έλυσα την απορία. Αν θες να ρωτήσεις κάτι άλλο, άνοιξε δικό σου θέμα για να μην περιπλέκονται πολλά θέματα μέσα σε ένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login