Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Διαφημίσεις τσιγάρων παντού. Το κάπνισμα να θεωρείται μαγκιά και απόλαυση και όχι όπως τώρα ντροπή κι αδυναμία.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140172 από gpap στις 17 Νοεμβρίου 2017, 2:53μμ

gpap

μέλος από: 17/11/2017
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Παιδιά πόση είναι η ικανοποιητική ποσότητα σπέρματος μετά από αυνανισμό και είναι φυσιολογικό να κρατάει ο αυνανισμός μ το πολύ 7-8 λεπτά;
Δηλαδή αν έχω σεξουαλικη επαφή μόλις τον βάλω μέσα θα εκσπερμάτωσω κατευθείαν.Ειναι λίγο περίεργο.
Επίσης τον έχω 14.5 εκατοστά έχω την απορία μήπως όταν πάω με κοπέλα για πρώτη φορά δεν το ευχαριστηθεί λόγω μεγέθους.Μικρο δεν είναι αλλά δεν ξερω τις επιθυμίες της.
Εγώ είναι σίγουρο ότι θ ευχαριστηθώ νομιζω🙂
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140181 από YourSolution στις 18 Νοεμβρίου 2017, 7:12πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα.

Η ποσότητα του σπέρματος εξαρτάται και από το μέγεθος των όρχεων, την διέγερση και από το πόσο καιρό έχεις να εξπερματώσεις. Δεν μπορώ να σου πω πόσα ml είναι καλά αλλά πίστεψε με, οι κοπέλες δεν δίνουν σημασία σε κάτι τέτοιο.

Ο αυνανισμός δεν είναι ίδιο με το σεξ. Στο σεξ θα αντέχεις περισσότερο. Βέβαια τις πρώτες φορές δεν θα κρατιέσαι και θα τελειώνεις εντός ολίγων λεπτών,ίσως και δευτερολέπτων(απόλυτα φυσιολογικό για έναν άπειρο).

Όσο αφορά το μέγεθος, οι κοπέλες είναι εγκεφαλικά όντα. Δεν κοιτούν τέτοια πράγματα. Ναι μεν έχουν κάποια προτίμηση αλλά δεν θα ξενερώσουν με το μέγεθος. Έτσι κι αλλιώς σημασία έχει πως το κάνεις! Επίσης πάνω κάτω σε αυτά τα εκατοστά βρισκόμαστε όλοι. Μη σε αγχώνει,μια χαρά θα ευχαριστηθεί.

Αν βοήθησα, πάτα αποδεκτή. Μη διστάζεις να ρωτήσεις το οτιδήποτε.

Καλή συνέχεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login