Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Spit on the devil τρεις times και say: ftou ftou ftou διαολικό. Then say .gr και είσαι ok!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Τι κατηγορίες τσόντες σας αρέσει να βλέπε

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140196 από Akis2000 στις 19 Νοεμβρίου 2017, 11:56πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Η ερώτηση απευθύνεται σε αγόρια-κορίτσια και σε όσους τυγχάνει να παρακολουθούν . μπορείτε αν θέλετε να τις κατονομάσετε (strait, gay, bisexual, trans, lesvian… ) ή αν δεν υπάρχει κατάλληλη ονομασία να τις περιγράψετε (θέλω να βλέπω γυναίκα να παίρνει άντρα… κ.ο.κ.). Αν θέλετε μπορείτε να δώσετε παραπάνω από μία κατηγορία και αν κάποιων το nickname δεν βοηθάει στο να καταλαβαίνουμε αν είστε αγόρι ή κορίτσι, να λέτε τι είστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140201 από lida στις 19 Νοεμβρίου 2017, 3:10μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοριτσι ειμαι και δεν το κρυβω οτι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και δεν πιστευω οσα κοριτσια λενε οτι δεν βλεπουν τσοντες και οτι δεν τις αρεσουν ή οτι αηδιαζουν. Οι τσοντες που μου αρεσουν ειναι ζευγαρι αγορι κοριτσι αλλα τρυφερο και όχι βιαιο ή δυο ζευγαρια μαζι που κανουν και εναλλαγες ή και λεσβιακο με δυο κορίτσια ή παρεα που παιζει διαφορα σεξουαλικα παιχνιδια. Τις τσοντες τις βλεπω μονη μου και αυνανιζομαι ή μαζι με το αγορι μου και χαιδευομαστε ή με κολλητη μου και παιζουμε. Εσυ κυριε Ακη που ρωτας δεν μας γραφεις τις δικες σου προτιμησεις;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140210 από Akis2000 στις 20 Νοεμβρίου 2017, 12:06μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Εύστοχη η παρατήρησή σου και πολύ αγενές από μέρους μου θα έλεγα να ξεκινάω ένα θέμα χωρίς να έχω φροντίσει να κάνω εγώ την αρχή.
Όπως θα έχει τύχει να αναφέρω σε προηγούμενες συζητήσεις αν και στρέϊτ στις μέχρι τώρα σεξουαλικές μου δραστηριότητες δεν έχω κρύψει ότι εγκεφαλικά με εξιτάρουν φαντασιώσεις και με άτομα του δικού μου φύλλου. Ως εκ τούτου εκτός από στρειτ τσόντες, υπάρχουν στιγμές που επιθυμώ (ανάλογα με την ορέξεις της κάθε στιγμής) να παρακολουθώ τσόντες bisexual ή ακόμα και gay. Εδώ και αρκετό καιρό όμως έχω φάει ένα κόλλημα και με τσόντες bigging. Είναι από αυτές που γυναίκες προσφέρουν ηδονή στον άντρα από πίσω (δάχτυλα ή ακόμα και φορητά πέη). Αυτή είναι μία φαντασίωση που ελπίζω κάποια στιγμή να βρω το θάρρος να την κάνω πραγματικότητα. Και φυσικά δεν λέω όχι και στις λεσβιακές. Δεν βλέπω και εγώ όπως και εσύ βίαιες καταστάσεις (υποταγής με μαστίγια κλπ), τρανς, κ.α.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140350 από lmmw στις 06 Δεκεμβρίου 2017, 9:03πμ

lmmw

μέλος από: 6/12/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι αγόρι και βλέπω πιο πολύ lesbian και γυναίκα να παίζει με δονητή please αποδεκτή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140715 από Cottoneyejoe στις 22 Ιανουαρίου 2018, 2:35πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Χαιρομαι που εχω φτασει σε αυτο το σημειο του φορουμ που αραζει με το τσιγαρακι και λες τις μαλακιες σου χαχαχα! Καλημερα παιδες . Χαιρομαι που βρηκα το ποστ αυτο γιατι πραγματικα σε αυτο το θεμα η απαντηση μου τραβαει περιεργα βλεμματα καθε φορα . Δεν μου αρεσουν οι τσοντες . Καθολου ... Παλια θυμαμαι εβλεπα τα παντα κυριως ερασιτεχνικες . Το αγαπημενο μου ειδος θυμαμαι ηταν τα βιντεακια στιλ " χαλαρο παρτι με τα αγορια " οπου απλα επαιζαν παιχνιδια γυμνοι χωρις απαραιτητα να γινει κατι . Αντε καμια μαλακια στην καλυτερη . Ε μετα απο καιρο τις βαρεθηκα και αυτες και το γυρισα σε ερωτικες ιστοριες (καθε ειδους) . Μετα τιποτα ... Πλεον εχω πεσει με τα μουτρα στο roleplaying . Με εξιταρουν δηλαδη οι φαντασιωσεις του τυπου submissive / dominant   με οτι αυτο περιλαμβανει , αλλα και παλι δεν θα το βαλω σε τσοντα . Τι εχει να σχολιασει το παρεακι πανω σ'αυτο ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140721 από TheFameMonster στις 22 Ιανουαρίου 2018, 2:08μμ

TheFameMonster

Εικονίδιο
μέλος από: 10/6/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Cottoneyejoe Κι εγω τα ιδια, εχω ψιλοβαρεθει λιγο και αν δω θα ειναι περιπου αυτα που ανεφερες. Και το gay to str8 μαρεσει σαν κατηγορια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140724 από Sotiris97 στις 22 Ιανουαρίου 2018, 3:01μμ

Sotiris97

μέλος από: 20/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Με ζόμπι 😋 δοκιμάστε άντρας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140728 από Kalamk στις 23 Ιανουαρίου 2018, 8:05πμ

Kalamk

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αγόρι
Μου αρέσει είτε gay είτε ομαδικές ανδρών

Αν σε καλυψα.......πατα αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141004 από Animal στις 04 Μαρτίου 2018, 12:36μμ

Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Βλέπω κυρίως ξέρεις τσόντες με ρόλους αλλά Μ αρέσουν πολύ αυτές που οι γυναίκα ουσιαστικά πιέζει τον άνδρα να το κάνουν.(αγόρι είμαι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #163166 από Jeanmoust στις 13 Φεβρουαρίου 2023, 9:28πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Βλέπω όλα τα είδη (straight, gay, lesbian, bi) με ζευγάρια, threesome ή και ομαδικό. Δεν μου αρέσουν οι βίαιες καταστάσεις και με πρόσωπα μεγαλύτερης ηλικίας (daddy ή ακόμα χειρότερα granny). Προτιμώ κυρίως με άτομα στην ηλικία μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login