Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυμνός/η σε κοινή θέα (κατά-λάθος ή όχι)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140318 από Akis2000 στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 10:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Το ερώτημα που θα ήθελα να σας θέσω είναι εάν έχει τύχη να σας δει κάποιος φίλος/η κατά-λάθος γυμνούς (εξαιρώ περιπτώσεις σχέσεων). Ποια ήταν η πρώτη αντίδραση και των δυο σας (σοκάρισμα, άνεση, έκπληξη, ντροπή…). Το συζητήσατε κάποια στιγμή μεταξύ σας; Επίσης η ερώτηση ισχύει και για την περίπτωση που για πλάκα ή από περιέργεια φίλοι ή φίλες (ή ακόμα και φίλος με φίλη) είπατε να βγάλετε τα ρούχα σας και να μείνετε γυμνοί. Πόση ώρα κράτησε και πως νιώθατε ξέροντας ότι κάποιος άλλος σας βλέπει για πρώτη φορά γυμνούς;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140325 από Kostaz98 στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 10:48πμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μια φιλη μου πριν 1 χρονο με ειδε γυμνο σε μια εκδρομη που καναμε με το σχολειο
τα αποτελεσματα ηταν αρκετα θετικα :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140327 από lida στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 11:59πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Δεν μου κανει και τοσο αισθηση το γυμνο. Εχω δει πολλους αντρες και γυναικες γυμνους και με εχουν επισης δει κι εμενα γυμνη. Από πολυ μικρη πηγαινα με τους γονεις μου σε παραλιες γυμνιστων. Με φιλους και φιλες και ξαδερφια απο μικρο κοριτσι δεν είχαμε ντροπες. Μετα πιο μεγαλη με φιλες κανενα προβλημα με κολητες μου κανουμε συχνα μαζι ντους. Με τα αγορια που ειχα ως τωρα ολα οκ και το σαβατοκυριακο θα κανουμε σεξ μαζι δυο ζευγαρια. Λιγο παλιομοδιιτικα τα ερωτηματα σου Ακη και παλι ρωτας και δεν μας λες τις δικες εμπειριες. Χαχαχαχα!!   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140329 από Akis2000 στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 3:25μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Hahaha είναι που μου αρέσει να δίνω πρώτα πάσα και μετά να σκοράρω εγώ Lida μου… Με γνωστούς εντάξει, τόσο στο γυμναστήριο όσο και στην ομάδα συνέβαινε συχνά να βλέπουμε φυσικά γυμνούς ο ένας τον άλλο όταν κάναμε μπάνιο. Αλλά εκεί δεν ήταν θέμα γιατί γνωριζόμασταν. Βέβαια τις πρώτες φορές εγώ προσωπικά μπορώ να πω ότι με πήρε λίγο διάστημα να συνηθίσω στην ιδέα. Βέβαια μπορεί να είχαν και άλλη συναθλητές μου το θέμα απλά να το κρατούσαμε μέσα μας. Υπήρχαν φυσικά και μερικοί που ήταν πολύ χαβαλετζίδες εκείνη την ώρα που σίγουρα αυτοί δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα και αυτοί ήταν συνήθως οι ιδιαίτερα πρόωρα προικισμένοι. Αλλά άγνωστοι έτυχε να με δουν γυμνό μία φορά δύο κοπέλες. Ένα καλοκαίρι ήμουν σε ένα χωριό και έμενα σε σπίτι ισόγειο που για να πάω από το δωμάτιο στο μπάνιο περνούσα δίπλα από την εξώπορτα που ήταν συνήθως ανοιχτή λόγω ζέστης. Η αυλή που ήταν το σπίτι ήταν διαμπερές και ένωνε 2 δρόμους που καμιά φορά έκοβαν δρόμο περαστικοί. Βγαίνοντας λοιπόν από το μπάνιο εντελώς γυμνός για να πάω βιαστικά στο δωμάτιο την στιγμή που περνούσα από την εξώπορτα τσουπ, έτυχε να περνάνε δύο κοπελίτσες και με είδαν. Η μία μάλιστα σοκαρίστηκε τόσο που κοίταξε αμέσως μπροστά της σαν να την τίναξε ηλεκτρικό ρεύμα, η άλλη φίλη της πιο τολμηρή καρφώθηκε και μάλιστα κατέβασε και τα γυαλιά ηλίου της να δει καλύτερα. Η στιγμή η οποία κράτησε λίγα δεύτερα ίσα ίσα να μπω εγώ στο δωμάτιο και η κοπέλες να προχωρήσουν μερικά βήματα ήταν απίστευτα αστεία που γελάω κάθε φορά που τυγχάνει να την θυμάμαι αν και εκείνη την στιγμή υπήρξε μεγάλη αμηχανία από μέρους μου. Περιμένουμε να μας περιγράψεις στο δικό σου θέμα την εμπειρία του Σαββατοκύριακου lIda… (άκου εκεί παλιομοδίτικα τα ερωτήματά μου) :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140716 από Cottoneyejoe στις 22 Ιανουαρίου 2018, 2:48πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Καλημερα παιδες
Με το θεμα γυμνο δεν ειχα ποτε προβλημα . Καλως η κακως οι γονεις μου στα πρωτα μου χρονια με ειχαν παρατησει στο χωριο επειδη δουλευαν και οι δυο . Απο ιστοριες λοιπον ξερω οτι η γιαγια μου ηταν πεπεισμενη να με μαθει να κατουραω στην λεκανη απο τοτε που εμαθα να περπαταω . Ετσι λοιπον τριγυρναγα στην αυλη γυμνος ε και μου'μεινε κουσουρι χαχαχαχα . Γενικα φτιαχνομαι με το να ειμαι γυμνος σε κοινη θεα. Νομιζω υπαρχει και ορολογια για αυτο αλλα βαριεμαι να ψαξω... Η πιο περιεργη ιστορια που εχω ηταν σε ενα παρτι σε σπιτι φιλης οπου καποιος ειχε την ιδεα να ανοιξω σε εναν ντελιβερα γυμνος . Εγω το εξελιξα και τελικα τον διανομεα τον υποδεχτηκαν 10 ατομα , αλλοι με εσωρουχα αλλοι τσιτσιδι σε φαση "χαλαρο καφεδακι" . Ακομα θυμαμαι το βλεμμα που ειχε οταν προσπαθουσε να μην αντιδρασει περιεργα. Μεχρι και λαθος ρεστα μας εδωσε αλλα χαρισμα του χαχαχαχα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140730 από Kalamk στις 23 Ιανουαρίου 2018, 8:12πμ

Kalamk

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Είμαι αγόρι και έχει τύχει όχι απλά να δω φίλο μου γυμνό , αλλά και να τις παίξουμε και μαζί.... Και σε πληροφορώ ήταν τρελή φάση!!!

Αποδεκτή αν σε κάλυψα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login