Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Mια γυναίκα με οδήγησε στο πιοτό και ποτέ δεν βρήκα την ευκαιρία να την ευχαριστήσω.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Πέσιμο από άτομο του ίδιου φύλου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140330 από Akis2000 στις 01 Δεκεμβρίου 2017, 5:00μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Και επειδή η Lida μου την είπε με τα παλιομοδίτικα ερωτήματά μου, είπα πολύ σύντομα να ανεβάσω ένα δεύτερο συνεχόμενο. :P
Σας την έχει πέσει άτομο του ίδιου φύλου με εσάς; Πως έγινε το πέσιμο; Πως αντιδράσατε; Πως ήσασταν στην συνέχεια;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140352 από lida στις 06 Δεκεμβρίου 2017, 9:33πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παλι ρωτας χωρις τοποθετηση οπως λεμε στην εκθεση? Τεσπα θα πω την αποψη μου. Νομιζω οτι δεν ειναι κατι και τοσο ασυνηθιστο αυτό που ρωτας και σε πολλους και πολλες να την εχουν πεσει ατομα του ιδιου φυλου αλλα και αρκετοι να την εχουν πεσει σε ατομα του ιδιου φυλου. Νομιζω οτι βασικα ειναι το ιδιο με το να την πεφτεις σε ατομα του αλλου φυλου αλλα εδω πρεπει να εισαι πιο προσεκτικος δλδ να εχεις ξεκαθαρισει οτι του αλλου ή της αλλης θα της αρεσει αυτο και να εχει δημιουργηθει καταλληλο κλιμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140354 από Akis2000 στις 06 Δεκεμβρίου 2017, 1:00μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Είπαμε, μ’ αρέσει να τοποθετούμε στην συνέχεια όταν θα έχουν τοποθετηθεί ένας-δύο, ωστόσο όμως και εσύ δεν απάντησες σε μορφή περιγραφής κάποια περίπτωση που άξιζε να θυμάσαι. Κάνοντας μία αυθαίρετη υπόθεση, θα πρέπει να στην έχουν πέσει αρκετές κοπέλες που να έχεις χάσει το μέτρημα. Κρατάω όμως το ότι έδωσες και χρήσιμες συμβουλές στο τέλος για ένα πετυχημένο πέσιμο;
Για να μιλήσω και προσωπικά, θα πω εξαρχής ότι από πλευρά μου δεν έχει τύχει να την πέσω σε άτομα του δικού μου φίλου, έχει τύχει όμως να μου την πέσουν 2 φορές. Στην πρώτη περίπτωση ήταν μεγαλύτερος και άγνωστος και το έκανε αρκετά στην ψύχρα αλλά με σχετικά ωραίο και ευθύ τρόπο και στην δεύτερη ήταν από έναν απλά γνωστό. Αυτός ο τελευταίος το έκανε με σχετικά διακριτικό τρόπο, μου είχε πει ότι είχα ωραίο κ@λο, αν και αυτό έτυχε να μου το πει και κοπέλα όπου και επίσης είχα κομπλάρει κάπως. Any way, τον πρώτο δεν τον ξαναείδα ενώ με τον δεύτερο συνεχίσαμε σαν να μην είχε γίνει τίποτα. Ωστόσο η ιδέα και μόνο του φλερτ με άτομο του δικού μου φύλου, ανέκαθεν σκανδάλιζε το μυαλουδάκι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140714 από Cottoneyejoe στις 22 Ιανουαρίου 2018, 2:24πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Εφτιαξα ηδη καφεδακι και μπουκαρω στη συζητηση . Εγω δεν δινω ευκαιριες για πεσιμο . Αν καταλαβω οτι εχω κεντρισει το ενδιαφερον χωνομαι αβερτα . Ειδικα αν εχω πιει και κανα ποτακι πιο πριν ... χαχαχα . Τωρα εγω ξενερωνω με τα κλισε πεσιματα του στυλ "γεια , με λενε ... και ..." φουλ οποτε λογικα σε τετοια περιπτωση θα τον εστελνα τον μπρο . Βασικα ξενερωνω γενικα οταν μου την πεφτουν οποτε δεν μπορω να κρινω . Ειμαι δυσκολος στα γουστα χαχαχα . Προφανως μου αρεσει να μαζευω κοπλημεντα αλλα μεχρι εκει . Τωρα που βλεπω τον εαυτο μου να το γραφει μου φαινεται πιο περιεργο απ'οσο ειναι . Κανενας ψυχολογος παιζει στο φορουμ ρε παιδια μπας και γλυτωσουμε την επισκεψη;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login