Στείλε λεφτά στο ftou.gr
O έρωτας παίρνει τα μυαλά εκείνων που έχουν και βάζει μυαλό σ' εκείνους που δεν έχουν. (Ντιντερό)
Δευτέρα, 22 Απριλίου

Φάση πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140363 από Sartonli στις 09 Δεκεμβρίου 2017, 6:35πμ

Sartonli

μέλος από: 9/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι 15 ετών και όλοι οι φίλοι μου έχουν κάνει φάση τέλος πάντων και νομίζουν όλοι ότι μια δυο φορές έχω κάνει κι εγώ και η κοπέλα που μαρεσει το νομίζει αυτή έχει φασωθει πολλές φορές και κανονίσαμε να βγούμε και θέλω να είμαι έτοιμος αν γίνει κάτι σας παρακαλώ πείτε μου τα βασικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140364 από Akis2000 στις 09 Δεκεμβρίου 2017, 7:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς κανένας δεν θα μπορέσει να σου πει εδώ μέσα με σιγουριά τι να κάνεις με αυτή την κοπέλα που θα βγεις γιατί πολύ απλά δεν γνωρίζουμε κάτι από το χαρακτήρα της. Από όσο είπες πάντως ότι δηλαδή έχει φασωθεί πολλές φορές το πιο πιθανό είναι να μην έχει πρόβλημα να προχωρήσετε σε φάσωμα από το πρώτο σας ραντεβού. Πάντα με την προϋπόθεση να το θέλει και η ίδια αλλά και να σας βολεύει το μέρος που θα συναντηθείτε. Πάντως δεν θέλει άγχος, αγκαλίτσες, φιλάκια και χαϊδέματα σε διάφορα σημεία του σώματος. Όσον αφορά τα επίμαχα σημεία (στήθος και ανάμεσα στα πόδια) μπορείς αν θέλεις να κάνεις πως πλησιάζεις. Αν βλέπεις ότι σε σταματάει φροντίζεις να το σεβαστείς. Αν βλέπεις ότι δεν έχει πρόβλημα τότε προχωράς. Βασικά προχωράς όσο σου το επιτρέπει, θα το καταλάβεις. Αν πάντως σε αφήσει το ελεύθερο να προχωρήσεις, μην πέσεις με τα μούτρα και άγαρμπα προκειμένου να μην τις δείξεις ότι είσαι πρωτάρης. Προσπάθησε να συγκρατηθείς και να κάνεις χαλαρές κινήσεις πιέζοντας απαλά. Από την αναπνοή της πάντως και μόνο θα καταλάβεις εάν αυτό που κάνεις της αρέσει. Όσο πιο έντονη είναι η αναπνοή της, τόσο πιο πολύ το ευχαριστιέται και σημαίνει ότι είσαι σε καλό δρόμο. Ελπίζω να σε βοήθησα και καλή επιτυχία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140665 από Sartonli στις 17 Ιανουαρίου 2018, 12:40μμ

Sartonli

μέλος από: 9/12/2017
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ναι αλλα εγώ τώρα κανονίσαμε επιτέλους μετα απο 1,5 μήνα να βγούμε και αν πάει να γίνει κάτι θα ξέρω κάτι ευχαριστώ να ρωτήσω ομως κάτι τελευταιο πόση ώρα περίπου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login