Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τρέλα είναι κληρονομική. Την αποκτάς απ' τα παιδιά σου.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φασωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140367 από Padelos στις 09 Δεκεμβρίου 2017, 4:31μμ

Padelos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 14 και τα έχω με μια κοπέλια που είχε 2 μικρές σχέσεις παλιότερα. Εμενα είναι η πρωτη μου. Έχω ρωτησει τους φιλους μου πως να φιλησω με γλώσσα αλλά δεν έχω καταλάβει.
Μπορεί κάποιος να μου πει? Γιατί σύντομα θα ερθει η ωρα να την φιλησω.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140369 από Akis2000 στις 10 Δεκεμβρίου 2017, 10:55πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όσο φυσιολογικό και αν είναι στην περίπτωσή σου να έχεις το τρακ της πρώτης φοράς, προσπάθησε να το αποβάλλεις. Λες ότι η κοπέλα σου έχει ήδη την εμπειρία δύο προηγούμενων σχέσεων άρα θα εισπράξει το δικό σου άγχος. Σε πρώτη φάση προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι πολύ μέχρι να έρθει εκείνη η στιγμή. Όσον αφορά τώρα τις οδηγίες εκείνης της στιγμής να ξέρεις ότι το χάιδεμα στο πρόσωπο και τα μαλλιά είναι μία καλή αρχή ώστε να χαλαρώσετε και οι δυο σας. Όταν φτάσετε στο σημείο να φιληθείτε, μην μπεις επιθετικά και εννοώ παιχνίδι με την γλώσσα. Δώστε στην αρχή μερικά φιλιά χείλη με χείλη ή φιλιά στο μάγουλο, στο πηγούνι στα ζυγωματικά… αυτό θα δώσει σε σένα λίγο χρόνο να εξοικειωθείς με ένα πρόσωπο τόσο κοντά στο δικό σου αλλά και σε εκείνη ακόμα μεγαλύτερη επιθυμία να προχωρήσετε. Έτσι θα μπορέσεις να κρύψεις σε ένα βαθμό και την απειρία σου. Τώρα σε ένα φιλί με γλώσσες η περιπτώσεις είναι οι εξής. Το κυρίως παιχνίδι να γίνεται μέσα στο στόμα του ενός ή του άλλου ή να γίνεται εναλάξ στα δύο στόματα. Υπάρχουν και οι περιπτώσεις να παίζετε παιχνίδι με τις γλώσσες εκτός στομάτων μόνο αυτό έρχεται μετά από εξοικείωση και των δυο σας. Αν βλέπεις να είναι επιθετική, άσε την να εισχωρήσει την δική της γλώσσα μέσα στο δικό σου στόμα και παλέψτε εκεί. Αν την δεις λίγο παθητική, κάνε εσύ κίνηση με την γλώσσα σου μέσα στο δικό της στόμα. Λένε ότι αυτός που παίζει ενεργητικά είναι αυτός που η επιθυμία του είναι και μεγαλύτερη. Ένα μόνο προσπάθησε να αποφύγεις. Το άγαρμπο και ανυπόμονο φιλί, και επίσης δώστης λίγα διαστήματα να παίρνει αέρα, μην σκάσει η κοπέλα κιόλας. Ελπίζω να βοήθησα κάπως.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140370 από Padelos στις 10 Δεκεμβρίου 2017, 12:47μμ

Padelos

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
, Ευχαριστώ αλλά εγώ δεν ξέρω τι να κάνω με την γλώσσα. Πως να την χειρηστο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140383 από lida στις 13 Δεκεμβρίου 2017, 10:51πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Padelos@10 Δεκεμβρίου 2017)
, Ευχαριστώ αλλά εγώ δεν ξέρω τι να κάνω με την γλώσσα. Πως να την χειρηστο?

Βαλε στο youtube να ψαξει για kiss και frensh kiss και θα μορφωθεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login