Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εδώ που ήρθες θα ξεχάσεις αυτά που ήξερες και θα μάθεις άλλα, καλύτερα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Είμαι 14 Και έχω μικρό πεός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140432 από Akpm στις 25 Δεκεμβρίου 2017, 3:39μμ

Akpm

Εικονίδιο
μέλος από: 25/12/2017
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τον Ιανουάριο γίνομαι 14 και το πεός μου είναι 9cm είναι κακό αυτό ή απλός αργό να μεγαλώσω
Αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα μπορείτε να με βοηθήσετε
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140435 από YourSolution στις 26 Δεκεμβρίου 2017, 9:43πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε,
δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Είσαι μικρός ακόμα και έχεις μπόλικα χρόνια για να "μεγαλώσεις". Το μόνο που χρειάζεται είναι υπομονή και θα παρατηρήσεις μεγάλες αλλαγές στο σώμα σου(από τριχοφυΐα,αλλαγή φωνής και φυσικά και ανάπτυξη πέους).

Όλοι μας σε αυτή την ηλικία είχαμε ένα άγχος και για να σε παρηγορήσω , οι περισσότεροι σε αυτό το μέγεθος βρισκόμασταν.

Αν σε κάλυψα πάτα αποδεκτή. Καλή συνέχεια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141594 από Skoubi33 στις 04 Ιουλίου 2018, 3:17πμ

Skoubi33

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 ετων και περισσοτερο ηρθα εδω για τον μικρο μου αδερφο που ειναι 12.....Τον μαρτιο του 2018 εγινε 12 και το πεος του ειναι 7 εκ περιπου απο τριτη δημοτικου....(τωρα ειναι καλοκαιρι και τον σεπμεμβριο θα παει πρωτη γυμνασιου...)Ειναι φυσιολογικο το μέγεθος του πεους του?Πρεπει να επισκεφτούμε καποιον γιατρο??Να πω λιγο γενικα ετσι το σωματοτυπο του....Ειναι 1,60 ειναι 60 κιλα τριχες στα ποδια δεν εχει καθολου ουτε στις μασχαλες πουθενα....Η φωνη του ακομα δεν εχει χοντρινη και δεν φενεται να εχει μπει ακομα στην εφηβεια.....Ειναι φυσιολογικο το μεγεθος του πεους του???










7

Τωρα μιας που μπηκα και εγραψα θα πω και για μενα που δεν ανησυχω και τοσο απλα θελω να ειμαι ησυχος...Ειμαι 14 και θα παω 3η γυμνασιου και το πεος μου ειναι 13 εκ...Ειναι μικρο η μεγαλο?Απαντηστε και για μενα και για τον αδερφο μ ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login