Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Λαγός την πτέραν έσειε, κακόν της κεφαλής του.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αυνανισμος με κολλητο-Αγχος Απορια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140443 από IoannisGR στις 27 Δεκεμβρίου 2017, 7:06πμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα,Θελω να σας γραψω για κατι που εγινε και με απασχολει.Πριν μερικες μερες ημασταν με τον κολλητο μου σπιτι μου (ειμαστε και οι δυο 13,5) και μου εριξε την ιδεα να βαλουμε πορνο στον υπολογιστη μιας και ημασταν μονοι σπιτι ειδαμε μερικα βιντεο και σε καποια φαση μου λεει σβησε το φως και δωσε μου το μαξιλαρι θελω να τραβηξω επειγοντως και ντρεπομαι,ετσι και εγινε και τελικα τραβηξα και εγω ωσπου και οι δυο τελειωσαμε στα μαξιλαρια πανω.Την επομενη μερα ηρθε να κοιμηθει σπιτι μου μιας και οι γονεις μου λειπαν 2ημερο και το βραδυ που καθομασταν σπιτι μου εβαλε τσοντες παλι και εγω του ειπα να γδυθουμε τελειως και να τραβηξουμε αν και ανησυχουσα πως θα τον εχω μικροτερο μιας και τον εχω 13 σε στυση τελικα ιδιο μεγεθος ειχαμε.Τραβηξαμε μια ωραια μαλακια ωσπου χυσαμε,μετα απο κανα μισαωρο μπηκε να κανει μπανιο και με φωναξε μεσα,εγω πηγα και τον ειδα μεσα στην μπανιερα ολογυμνο να τον παιζει και με ρωτησε αν θα του την επαιζα για λιγο,εμενα δεν με χαλαγε η ιδεα και τελικα καναμε μπανιο μαζι και παιξαμε ο ενας του αλλουνου (βεβαια δεν χυσαμε ο ενας στον αλλο).Ολη η αυτη η εμπειρια μου αρεσε τρελα μπορω να πω και κανονιζουμε να το ξανακανουμε αλλα αυτο σημαινει πως ειμαστε ομοφυλοφιλοι η μπαι μας αρεσουν τα κοριτσια και στους δυο αλλα εχω μπερδευτει με το τι ειμαι και σκεφτομαι πως δεν θα μου αρεσε με αλλον αντρα κατι μονο με αυτον να τραβαμε μαζι.Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο ,αν μπορει καποιος να μου απαντησει στην απορια μου!Ευχαριστω καλες γιορτες!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140444 από Thanos123 στις 27 Δεκεμβρίου 2017, 9:05πμ

Thanos123

Εικονίδιο
μέλος από: 14/12/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν εισαι αμοφυλοφιλος. Ολοι εχουν τραβιξει μαλακια με παρεα, για αυτο μην ανισηχεις.



προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140445 από YourSolution στις 27 Δεκεμβρίου 2017, 9:16πμ

YourSolution

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2017
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα,

δεν μπορεί κανείς να ξέρεις την σεξουαλική του ταυτότητα από τα 13 του.
Είστε σε μία ηλικία που οι ορμόνες βαράνε κόκκινο και ερεθίζεστε με το παραμικρό. Το γεγονός ότι το συμβάν αυτό σου άρεσε, δεν έχει να κάνει με το αν είσαι str8,gay ή bi.Όλοι μας λίγο πολύ ,είχαμε στιγμές με τους κολλητούς μας καθώς ανακαλύπταμε το σώμα μας.

Όπως λες και συ, δεν πιστεύεις να σου άρεσε με κάποιον άλλον παρά μόνο με τον φίλο σου,πράγμα που δείχνει ότι αισθάνεσαι οικεία.Δε σημαίνει πως είσαι ομοφυλόφιλος ή bi . Είναι η ηλικία τέτοια που δεν μπορείς να βάλεις ταμπέλα για το τι είσαι.
Άλλωστε,πολλοί άνδρες νιώθουν άνετα με τον καλύτερό τους φίλο ή και με τους συναθλητές τους στα ντουζ .

Αν θες να ρωτήσεις κάτι άλλο, ελεύθερα!
Πάτα αποδεκτή αν σε κάλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140448 από IoannisGR στις 28 Δεκεμβρίου 2017, 2:33μμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ με βοηθησατε αρκετα!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143616 από bobsquarepants στις 01 Αυγούστου 2019, 2:56μμ

bobsquarepants

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγώ έχω παίξει μαλακία σε άλλον άντρα και μάλιστα σε μεγαλύτερη ηλικία. Δε πάει να πει ότι είσαι gay μην τρελένεσαι. Απλά καμιά φορά πάνω στη φάση μπορεί να σου βγεί να κάνεις κάτι διαφορετικό. Το απαγορευμένο είναι καμιά φορά που σε φτιάχνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login