Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μαλακία είναι να μετράς τα τινάγματα του άλλου και να του λες ότι πάνω από τρία τινάγματα είναι μαλακία.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Προσπερματικά υγρά και εγκυμοσύνη

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140494 από lida στις 02 Ιανουαρίου 2018, 4:54μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Τα τεστ εγκυμοσυνης δεν χρειαζονται συναταγη γιατρου και πουλιουνται ελευθερα και σε ανηληκους. Το ξερω καλα γιατι εχω αγορασει. Σιγουρα δεν θελετε να μαθευτει γιαυτο αν ειστε σε μεγαλη πολη πηγαινετε σε αλλη συνοικια αλλα αν ειστε σε μικρο μερος πηγαινετε καπου αλλου που δν σας ξερουν. Δε είναι ακριβο εχει καπου 10 με 15 ευρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140501 από mitka στις 03 Ιανουαρίου 2018, 9:06πμ

mitka

μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
λιδα σκεφτομαι να παω σε γυναικολογο,ομως δε ξερω αν επιτρεπεται να παω χωρις γονεα!απλα σκεφτομαι οτι αυτος οχι μονο θα μου ξεκαθαρισει αν υπαρχει εγκυμοσυνη η οχι αλλα επισης θα μου επισημανει και αλλα πραγματα!τελος παντων,εντωμεταξυ ενω η συλληψη γινεται μετα απο αρκετες μερες,εγω παρολαυτα νιωθω συμπτωματα εγκυμοσυνης(πονοκεφαλο,πυρετο,ζαλιζομαι καπως,κουραση κτλ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140502 από Akis2000 στις 03 Ιανουαρίου 2018, 10:19πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Όπως σου προανέφερα και πιο πάνω, φυσικά και δεν είμαστε σε θέση να σου πούμε με σιγουριά τι μπορεί να έχει συμβεί μέσα στο σώμα σου (εδώ δεν μπορείς να είσαι σίγουρη εσύ που ήσουν και παρών κατά την όποια πράξη έγινε) και μπορεί επίσης τα συμπτώματα τα οποία λες ότι έχεις να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης ωστόσο όμως όπως λες και εσύ τα συγκεκριμένα συμπτώματα να θέλουν κάποιο χρονικό διάστημα προκειμένου να είναι σε θέση να εκδηλωθούν. Οπότε να ξέρεις ότι το πιο πιθανό τα παραπάνω συμπτώματα να τα δημιουργείς υποσυνείδητα λόγο του στρες του οποίου βιώνεις αυτές τις ημέρες. Όπως λέει και η Lida γιατί δεν φροντίζεις να προμηθευτείς κάποιο τεστ εγκυμοσύνης από το να μπεις στη διαδικασία επίσκεψης σε γυναικολόγο; (η γνώμη του οποίου θα συμφωνήσω σε καμία περίπτωση δεν αντικαθίσταται από ένα απλό τεστ, όπως και όλα όσα ακόμα όπως λες και εσύ μπορεί να σου πει).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140598 από mitka στις 11 Ιανουαρίου 2018, 2:39μμ

mitka

μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
λοιπον παιδια,ειναι Πεμπτη σημερα και περιοδο δε βλεπω ουτε για δειγμα..εχω κατααγχωθει και το αγορι μου απλα εχει τρελαθει..το στηθος μου ειναι πρησμενο,ειχα κατι πονακια στη κοιλια αλλα η περιοδος δεν ερχεται..αυριο σκεφτομαι να παω σε γυναικολογο.θελω να μου πειτε,η γυναικολογος μπορει μεσα απο εναν απλο υπερηχο να καταλαβει αν ειμαι εγκυος ή οχι?μπορει μεσα απο εναν υπερηχο να καταλαβει αν το ενδομητριο ειναι σε ρηξη?(δηλαδη ουσιαστικα αν θα μου ερθει περιοδος)?Παιδια εχει αρχισει το αγορι μου και μου βαζει τρομερες ιδεες με το μυαλο του και ειλικρινα δεν ειμαι ετοιμη να κανω παιδι απο αυτην την ηλικια..ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login