Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Είμαστε αλτρουιστές ώστε να σώσουμε τη ΔΙΚΗ ΜΑΣ ψυχή.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Με πρωκτικο θεωρειται παρθενα ή οχι;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140511 από IoannisGR στις 03 Ιανουαρίου 2018, 5:44μμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια εχω μια απορια,με την κολλητη μου καναμε μπανιο μαζι και ειχαμε καυλες,μας βγηκε και βγαλαμε της ορεξεις μας μεταξυ μας.Μου εκανε στοματικο μετα της εκανα εγω οταν πηγα να της το κανω μου ειπε πως δεν θελει απο μπροστα γιατι φοβαται δεν εχουμε προφυλακτικα το αιμα κτλ.... Μετα απο συζητηση καταληξαμε να το κανουμε απο πισω οπως και εγινε.Τωρα ειναι παρθενα ή οχι;;Εχω μπερδευτει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140512 από lida στις 03 Ιανουαρίου 2018, 5:59μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Μου θυμισες μια παροιμοια που λεει
Απο μπρος παρθενα και απο πισω μπαινουν τρενα
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140516 από Akis2000 στις 04 Ιανουαρίου 2018, 4:07πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Hahaha….. Συνήθως μία γυναίκα έχει μάθει να το δίνει πρώτα από μπροστά και μετά από πίσω. Αν δεν είναι τρολ τότε θα πρέπει να είχατε φτάσει σε απίστευτες καύλες και κυρίως αυτή για να δεχτεί να το κάνει από πίσω για πρώτη φορά. Αλήθεια, πως κατάφερες να μπεις από πίσω της στο μπάνιο; Εδώ άλλοι και δυσκολεύονται ακόμα και στο κρεβάτι να το πετύχουν και με ένα σωρό λιπαντικά για ευκολότερη διείσδυση. Για να απαντήσω στο ερώτημά σου, ναι όσον αφορά τον παρθενικό υμένα θεωρείτε παρθένα. Πράγμα το οποίο βέβαια δεν ισχύει πλέον για την πίσω της τρύπα. Θεωρητικά ή και πρακτικά (όπως θέλεις πάρτο) παρθένα θα θεωρούταν όσο ο υμένας δεν έχει τρυπήσει. Ακόμα και αν για κάποιον λόγο (υπάρχουν γυναίκες με πολύ ελαστικό υμένα) μετά από είσοδο δεν σπάσει ο υμένας, θεωρητικά πάλι λέω θα μπορούσε να λέει ότι είναι ακόμα παρθένα. Στην άλλη άκρη υπάρχουν γυναίκες που ο υμένας τους έσπασε από κάποιο ατύχημα ή και ακόμα από την σέλα ενός ποδηλάτου. Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν, όλα είναι σχετικά και από ποια οπτική γωνία θέλει κάποιος να το δει. Επίσημο πάντως ξεπαρθένιασμα θεωρείτε η πρώτη σεξουαλική επαφή και ταυτόχρονα τα σπάσιμο του παρθενικού υμένα με το σχετικό αιματάκι. Εκεί δεν σηκώνει διαφορετική ερμηνεία το όλο πράγμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140528 από IoannisGR στις 05 Ιανουαρίου 2018, 8:53πμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ευχαριστω Ακη για την πολυ ωραια απαντηση σου.Οχι δεν ειναι τρολ,και καταφερα να μπω γιατι δεν εχω και πολυ μεγαλο πεος και με την σωστη λιπανση εγινε.Με βοηθησες αρκετα με τα λεγομενα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140549 από guru στις 06 Ιανουαρίου 2018, 6:03πμ

guru

μέλος από: 31/12/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Χαχα...
και γω την πρώτη φορά πρωκτικό έκανα και έπαιζαν οι ίδιες απορίες. Μια εβδομάδα μετά το έκανα και κανονικά οπότε το ξεπαρθένιασμα ήταν βέβαιο. Δεν ξέρω πως το κατάφερες με φίλη αυτό. Εμένα ηταν το κορίτσι μου. Μάλλον η φίλη σου δεν σε βλέπει μόνο σαν φίλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login