Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αδιάβροχο είναι μάρκετινγκ. Αδιάγατο είναι οξύμωρο. Αδιάπαιδο είναι σχεδόν οξύμωρο.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Θα μεγαλώσει το πέος μου;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140525 από Aphvbjdis στις 04 Ιανουαρίου 2018, 7:59μμ

Aphvbjdis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/1/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 και τον εχω 14 θα μεγαλωσει αλλο???
Και εχω κανονισει για σεξ με κοπελα που εχει εμπειριες θα την ικανοποιήσω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140529 από IoannisGR στις 05 Ιανουαρίου 2018, 8:56πμ

IoannisGR

Εικονίδιο
μέλος από: 27/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Φιλε μου εχεις φυσιολογικο πεος μπορει να μεγαλωσει λιγο ακομα μεχρι τα 18 σου.Τωρα αν θα ικανοποησεις κοπελα που εχει εμπειριες αυτο δεν σχετιζεται απαραιτητα με το μεγεθος μπορεις να ευχαριστισεις μια γυναικα χωρις καν να βγαλεις το παντελονι σου.Το θεμα ειναι να ξερεις να το χεριζεσαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #140547 από guru στις 06 Ιανουαρίου 2018, 5:50πμ

guru

μέλος από: 31/12/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε μου... όλοι τις ίδιες ανησυχίες είχαμε. Επειδή και γω τα πρώτα χρόνια που ανακάλυψα την σεξουαλικότητα μου ήμουν συνέχεια με μια μεζούρα και τον μέτραγα, έχω να σου πώ ότι μου μεγάλωνε μέχρι τα 21. Αν δεν έχεις βγάλει τρίχες στο στέρνο και πυκνά γένια, μάλλον η ανάπτυξη σου δεν έχει σταματήσει. Επίσης, σημαντικό δεν είναι μόνο το μέγεθος αλλά η σκληρότητα. Για να το πετύχεις αυτό, αθλήσου και τρώγε σωστά. Μάθε ότι ο τράχηλος της γυναίκας είναι περίπου στους 12 πόντους και το σημειο G περίπου στους 5 οπότε ήδη με το μέγεθος σου μπορείς να φτάσεις παντού. Κοιτα απλά να τον έχεις σκληρό και να βρίσκεις τα σωστά σημεία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login