Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Squirting

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140530 από Marianna6974 στις 05 Ιανουαρίου 2018, 9:33πμ

Marianna6974

μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους. Χθες έκανα σεξ με το αγόρι μου και ενώ το κάναμε σε ιεραποστολική στάση ένιωσα μια τεράστια ευχαρίστηση και βγήκαν πολλά υγρά τα οποία τα είδαμε μετά στο σεντόνι, ήταν άσπρα χωρίς κάποια μυρωδιά ιδιαίτερη. Θέλω να τονίσω ότι κατουριομουν πολύ πριν καν γίνει η πράξη και δεν ήρθα σε οργασμο απλά ένιωσα μια πολύ μεγάλη ευχαρίστηση. Πιστεύετε ότι ήταν squirting η απλά μου έφυγαν επειδή δεν είδα ουρήσει πριν;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140550 από guru στις 06 Ιανουαρίου 2018, 6:15πμ

guru

μέλος από: 31/12/2017
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Μαριάννα, σαν άντρας έχω να σου πω το εξής. Κάθε γυναίκα το βιώνει λίγο διαφορετικά οπότε δεν μπορείς να συγκρινεις εύκολα. Πρέπει να τσεκάρεις εσύ το κορμί σου και να μαθεις να το ερμηνεύεις.
Οπότε η μεγάλη ευχαρίστηση που λες ότι ένιωσες, δεν ξέρεις ακόμα πόσο μεγάλη είναι δεδομένου ότι δεν το έχεις ξανα αισθανθεί. Μπορεί να είσαι σε θέση να το ανεβάσεις κι άλλο μπορεί και όχι.
Το συναίσθημα είναι αντίστοιχο με την ουρηση αλλά δεν ουρείς. Μόλις σου συμβεί δευτερη φορά θα μπορέσεις να συγκρίνεις.
Εμένα μου φαίνεται καταπληκτικό που σου συνέβει! Δεν είναι συχνό... Εισαι από τις λίγες!

προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140554 από lida στις 06 Ιανουαρίου 2018, 2:17μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ΔΕν μου εχει τυχει ενω εχω πτοσπαθησει και θα πω οσα εχω ακουσει και διαβασει. Δε νομιζω να ειχες πραγματικο squirting γιατι
1 Γινεται με το δαχτυλο κ οχι με το πεος
2 Πρεπει να εχεις κατουρησει πριν
3 Γινεται μαζι με τον οργασμο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login