Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Πως να την καθησυχασω?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140538 από dim99 στις 05 Ιανουαρίου 2018, 4:45μμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Καλησπερα στη παρεα και μπραβο για το φορουμ.Ειμαι ο δημητρης και θα ηθελα να σας ρωτησω πως μπορω να καθησυχασω τη κοπελα μου απο τις ιδεες που τις εχουν μπει στο μυαλο?Πριν απο καμια 1,5 βδομαδα εγιναν δυο μικρα περιστατικα τα οποια την τρομαζουν πολυ.πρωτον,λιγο πριν φορεσω το προφυλακτικο τη πρωτη φορα ακουμπησα για λιγο το πεος μου εξω απο την τρυπα της και ειχε πανω καποια προσπερματικα υγρα αλλα το πηρα γρηγορα.μετα φορεσα το προφυλακτικο και όλα οκ.λιγο πριν τελειωσω το εβγαλα,και την επαιξα για να τελειωσω πανω της..μετα απο λιγο ακουμπησα το σπερμα με τα χερια μου και καθησαμε λιγο αγκαλια.στη συνεχεια πηγα και εκανα μπανιο και βγηκαμε βολτα εξω..όταν γυρισαμε της εβαλα δαχτυλο με το χερι που ειχα ακουμπησει το σπερμα,το οποιο προφανως πλυθηκε με το μπανιο.τωρα η κοπελα μου φοβαται μηπως ειναιι εγκυος ειτε απο τα προσπερματικα του πεους μου ειτε απο το δαχτυλο που της εβαλα μετα.τι λετε εσεις?το σπερμα αμα το πλενουμε απο το δερμα δε φευγει?τα προσπερματικα δεν ειναι γνωστο οτι περιεχουν πολυ λιγο σπερμα?τι αλλο μπορω να της πω για να την ηρεμησω?αν θελετε επισης απαντηστε και στις ερωτησεις που σας εκανα,μην της μεταφερω λαθος αυτα που εχω ακουσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140546 από lida στις 05 Ιανουαρίου 2018, 6:16μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Για να την καθησυχασεις κανε της δωρο ενα τεστ εγκυμοσυνης
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140552 από dim99 στις 06 Ιανουαρίου 2018, 8:42πμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καλα τα λες ρε συ αλλα δε θελει.λεει οτι θα λιποθυμησει αμα το κανει και θα το καταλαβουν οι γονεις της.της λεω να είμαι και εγω διπλα της αλλα και παλι λεει οτι αν βγει θετικο δε θα το αντεξει κτλ.τι αλλο να της πω?αυτη τη βδομαδα ειναι να της ερθει περιοδος αλλα με το αγχος που εχει το βλεπω δυσκολο.τι μπορεις να μου πεις για τις ερωτήσεις που εκανα στην αρχη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140553 από lida στις 06 Ιανουαρίου 2018, 12:52μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Για αυτα που λες οι πιθανοτητα εγκυμοσυνης ειναι μηδενικη. Τα σπερματοζωαρια στον αερα ζουν μονο μερικα δευτερολεπτα και τα προσπερματικα ακομα και αν περιεχουν σπερμα πρεπει να μπουν μεσα της με το πουλι σου και δεν θα βρουν μονα τους το δρομο. Φυσικα με το πλυσιμο το σπερμα φευγει. Ολα αυταα τα ξερω καλα γιατι εχω μητερα γιατρο και μου εχει κανει μαθηματα. Πεστης τα να μην αχωνεται και κανει τα πραγματα χειροτερα. Εγω ενω γενικα χρησιμοποιουμε προφυλακτικο εχω κανει τις αταξιες μου δλδ το εχουμε κανει χωρις και δεν εχυσε μεσα μου αλλα και πολλες φορες στα προκαταρτικα ειχαμε τριψιματα των οργανων κλπ. Πεστης ότι για να μεινει εγκυος δεν ειναι και πολυ ευκολο και σιγουρα πρεπει να μπει το πεος μεσα της και να χυσει εκει ή να τυχουν τα προσπερματικα αλλα και πρεπει να πετυχοει γονιμη ημερα που ειναι 3- 4 το μηνα. Δηλαδη το ξαναλεω οι πιθανοτητες εγκυμοσυνης ειναι μηδενικες. Πεστης να κανετε το τεστ να ηρεμησει γινεται γρξγορα και οπουδηποτε εχει 10 με 15 ευρα πουλιεται ελευθερα και εκεινη την ωρα θα εισαι διπλα της κ θα της κρατας το χερι. Ετσι θα ηρεμησει. Ααα ξεχασα το τεστ για να γινει πρεπει να υπαρχει καθυστερηση αρα περιμενετε λιγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140556 από dim99 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 7:09πμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
να σε καλα.η κοπελα μου σημερα μου ειπε πως ειχε πονακια κατω χαμηλα χτες το βραδυ τα οποια σημερα τις περασαν και το στηθος της εχει μεγαλωσει.βεβαια κατι μου ειπε οτι εχει και πρησμενη κοιλια.αυτα ομως δεν ειναι σημαδια περιοδου?αυτη τη βδομαδα την περιμενει.να το παρουμε τελικα το τεστ,ή να περιμενουμε να της ερθει αφου αυτα δειχνουν πως ειναι πολυ κοντα στο να ερθει?τα συγκεκριμενα σημαδια θα μπορουσαν να ειναι και εγκυμοσυνης?γιατι εκεινη με το που αρχισε να νιωθει αυτα που σου ειπα πιο πανω αρχισε να λεει φοβαται ακομα περισσοτερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140563 από lida στις 07 Ιανουαρίου 2018, 4:43μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ayτα ειναι συμπτωματα περιοδου. Της εγκυμοσυνης δεν εμφανιζονται τοσο γρηγορα. Αρα περιμενετε να αδιαθετησει και αν υπαρξει καθυστερηση μετα μερικες μερες κανετε το τεστ. Το ξαναλεω ειναι παρα πολυ απιθανο να ειναι εγκυος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140564 από dim99 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 4:45μμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καλησπέρα και παλι στη παρεα.πριν λιγο με πηρε η κοπελα μου τηλεφωνο και κυριολεκτικα εκλαιγε.τι ρωτησα τι συμβαινει και τα σχετικα και μου ειπε πως νιωθει απιστευτο βαρος κατω χαμηλα,το στομαχι της το νιωθει σαν πετρα και της ερχεται να βγαλει ότι εφαγε,εχει ταχυκαρδια και οι θηλες της σαν να αρχιζουν να διπλωνουν στο κεντρο,αν και αυτό δε το πολυκαταλαβα.οταν της ειπα γιατι κλαιει μου λεει ότι φοβάμαι πολύ,μαλλον είμαι εγκυος για αυτό εχω και ταση για εμετο και διπλωσαν οι θηλες μου δεν εξηγειται αλλιως κτλ.εσεις τι λετε ρε παιδια;την ακουγα να κλαιει και πραγματικα μου εκανε τη καρδια περιβολι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140566 από lida στις 07 Ιανουαρίου 2018, 4:59μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Με κανεις να λεω τα ιδια. Ειναι νωρις για συμπτωματα εγκυμοσυνης. Η ταση για εμετο ειναι ψυχολογικο απο το αγχος. Το διπλωσαν οι θηλες δεν το εχω ξανακουσει δεν το ξερω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140567 από dim99 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 5:07μμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
lida αυτο λεω και εγω αλλα αυτη ειδικα τωρα κλαιει πολυ ασχημα.της ειπα να κανει υπομονη να της ρθει και μου λεει γιατι τοτε διπλωσαν οι θηλες μου και ανακατευομαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140570 από dim99 στις 08 Ιανουαρίου 2018, 8:04πμ

dim99

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
καλησπερα παλι συγγνωμη για το σπαμ.τι να πω στη κοπελα μου για να της ερθει νωριτερα μηπως ησυχασει?οπως ειπα εχτες εκλαιγε συνεχεια και σημερα που την ειδα παλι ηταν ετοιμη να κλαψει επειδη δεν της ηρθε.καθομαι και σκέφτομαι ποσο βλακας θα μπορουσα να ειμαι.αν δεν το εκανα αυτο τωρα δε θα την εβλεπα να κλαιει και να φοβαται ετσι.να σημειωσω πως οι πονοι στη κοιλια για καποιο λογο της περασαν και την ποναει μονο το στηθος.αυτο παλι την τρομαξε σημερα γιατι λεει πως αυτοι οι πονοι μπορει να ηταν εμφύτευσης ωαριου κτλ..αλλα αυτο μου ακουστηκε τοσο υπερβολικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login