Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Θα πληρώσεις για τις αμαρτίες σου. Αν έχεις ήδη πληρώσει, παρακαλώ αγνόησε αυτό το μήνυμα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Σχέση ή ξεπετα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140557 από TheSaintInBlack στις 07 Ιανουαρίου 2018, 9:14πμ

TheSaintInBlack

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα είμαι 16 και γενικά έχω πολλές καυλες τελευταια αλλά όχι κοπελα.Ξερω ότι με γουστάρει μια από το σχολείο μ που πάει 3η Λυκείου.Ηθελα να ρωτήσω να κάνω κίνηση και να τα φτιάξω μαζί της,να ολοκληρώσουμε κτλπ;Το θέμα είναι ότι δεν θέλω σχέση αλλά κάτι προσωρινό και η κοπελα είναι άσχημη μεν αλλά έχει ωραιο σώμα και αν τελικά τα φτιάξουμε ντρέπομαι για το τι θα λένε οι γύρω μου κτλπ.Τι να κανω;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140592 από Cottoneyejoe στις 11 Ιανουαρίου 2018, 4:33πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ωραια ,
Ας αρχισουμε απο το οτι η ομορφια ειναι υποκειμενικη και αν καποιος θελει να κοροιδεψει εσενα η την κοπελα σου για αυτο σπασ' του τη μυτη . Τωρα , ειναι λογικο να μην θες κατι σοβαρο . 16 εισαι ... εχεις χρονο για σοβαρες σχεσεις . Το παν ειναι να εισαι ξεκαθαρος με την κοπελα απο την αρχη και να μην την αφησεις να το ανακαλυψει στην πορεια γιατι μετα θα νιωσει οτι την εκμεταλευτηκες και θα εχει και δικιο . Αν οντως το ψηνεις να κανεις κινηση , στο φιλι θα της πεις κατευθειαν οτι δεν ψαχνεις για κατι σοβαρο . Κοψε φαση απο την απαντηση που θα δωσει και πραξε αναλογα . Θα εκπλαγεις , αλλα εχω να σου πω οτι και τα κοριτσια εχουν καυλες (!) και πολυ πιθανον να ψαχνει και αυτη κατι πιο ανοιχτο . Δεν θα χασεις τιποτα με το να εισαι ξεκαθαρος αγορινα . Καλη τυχη !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login