Στείλε λεφτά στο ftou.gr

Φτύσε καλλιτεχνικά
~Guest
Login   Εγγραφή   Κατάλογος μελών
Τώρα στο chat
Το κοινό λάθος που κάνουν όλοι όσοι θέλουν να κατασκευάσουν κάτι άτρωτο είναι ότι υποτιμούν την εφευρετικότητα των εντελώς ηλιθίων.
Πέμπτη, 18 Ιανουαρίου
Μήνυμα #140558 από mikines στις 07 Ιανουαρίου 2018, 11:09πμ

mikines

μέλος από: 7/1/2018
αποδεκτές απ.: 0
Γεια σας!Θελω τη βοηθεια σας.στις 10 του μήνα ειχα περιοδο μέχρι τις 15/12.με τον αντρα μου 23 και 30 είχαμε επαφη με προφυλακτικο και τις διο φορες..6 ομως του μηνα λογω μεγαλου στρες π επιβαιβεωμενα υπηρξε και ισως και καποιων χαπιων μου ηρθε περιοδος 5 μερες νωριτερα απο το προβλεπομενο δηλαδη 11 του μηνα. ο κυκλος μου είναι 31 μέρες περιπου αλλα λογω του νεαρου της ηλικιας δικαιολογειται αυτη η περιοδος ετσι? δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι καποιο συμπτωμα εγκυμοσυνης? δεν ειναι λιγο απιθανο οπως σας περιγραφω την κατασταση?

Προφίλ: mikines Άλλα από mikinesΣχολιασμός φράσης του mikines

Rohala Art Course
Μήνυμα #140595 από Cottoneyejoe στις 11 Ιανουαρίου 2018, 5:26πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
αποδεκτές απ.: 2
Αν καταλαβα καλα σου ηρθε περιοδος 5 μερες νωριτερα ετσι; Δεν ειμαι ειδικος αλλα απο τη στιγμη που ηρθε δεν υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης . Οι κυκλοι των γυναικων δεν ειναι παντα σταθεροι . Το πιο πιθανον ειναι να μην ειναι τιποτα . Μην αγχωνεσαι !

Προφίλ: Cottoneyejoe Άλλα από CottoneyejoeΣχολιασμός φράσης του Cottoneyejoe

Δεν μπορείς να απαντήσεις. Ο Guest δεν μπορεί να γράφει μηνύματα στο forum.
Εγγραφή - Login

Based on Web Wiz Forums, ©2002-2018 Web Wiz Guide :: Extended & attached to Strange Forces® by Aris Agrippas

Το ftou.gr γράφει κούκιζ στο δίσκο σου για να σου κάνει τη ζωή εύκολη δηλαδή για να θυμάται το λογκίν σου χωρίς να σε πρήζει για να δίνεις password συνέχεια. Ως εδώ καλά.

Το Γκούγκλε του οποίου τις διαφημίσεις έχουμε στις σελίδες μας, γράφει επίσης κούκιζ και ισχυρίζεται πως το κάνει για να στοχεύει καλύτερα στη διαφήμιση. Σ' αυτά τα κούκιζ εμείς δεν έχουμε πρόσβαση, έχει όμως το Γκούγκλε.

Με τη χρήση του ftou.gr συναινείς στην εγγραφή κούκιζ στο πισί σου από μας κι από το Γκούγκλε.