Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Θα το κάνατε (στην θέση μου) ? ?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140559 από Giaanakhs στις 07 Ιανουαρίου 2018, 12:11μμ

Giaanakhs

Εικονίδιο
μέλος από: 7/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μπενω αμεσως στο ψητο.. Ειμαι 17.. Τα ειχα με μια κοπελα για λιγο καιρό και μετα χωρίσαμε γιατι δεν μαρεσε και πολυ.. Αυτη με θέλει ακομα.. Φιλοι μου εχουνε πει να τα ξαναβρω μαζι της, να το παίξω και λιγο ερωτευμένος κτλ, προκειμενου να εχω μια κοπελα να περναω τον χρονο μου και μόλις περάσει ο καιρός να "μπω" κιολας.. Μου Είπανε συγκεκριμενα "οπου βρεις τρύπα μπες"

Με εχουνε μπερδέψει παρα πολύ.. Θα ηθελα την γνώμη σας σχετικα με το αν θα κάνατε κατι τέτοιο.. Να μπείτε σε σχέση μαζι της (ενω δεν τρελαινεστε και πολυ για αυτην) προκειμένου να περνάτε τον χρονο σας με μια κοπελα και στο μέλλον να κάνετε και κτ παραπανω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140560 από Akis2000 στις 07 Ιανουαρίου 2018, 1:45μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Να υποθέσω ότι ζητάς από εμάς να σου πούμε το ηθικό αυτονόητο. Ότι εφόσον όπως λες δεν νιώθεις κάτι πλέον για αυτή την κοπέλα (και όπως το λες μάλλον δεν ένιωθες και εξαρχής κάτι απλά τα έφτιαξες για λες ότι έχεις σχέση) είναι άδικο να κοροϊδεύεις τόσο αυτήν όσο και τον ίδιο σου τον εαυτό. Όλα πάντως είναι βάση χαρακτήρα του καθενός. Εάν εσένα σε ενδιαφέρει να λες αύριο σε φίλους σου ότι την πήρες και αυτήν, τότε τι να πω, κάντο, όχι βέβαια ότι αυτό θα ήταν και το πιο σωστό. Από την άλλη εσύ πως νιώθεις να βγαίνεις και να αγγίζεις μία κοπέλα που δεν τρέφεις αισθήματα για αυτήν; Ξέρω ότι οι ορμόνες σου αυτό το διάστημα και στην ηλικία που είσαι έχουν χτυπήσει κόκκινο και το παν όπως λένε και οι φίλοι σου είναι να το χώνεις όπου βρίσκεις ευκαιρία (χούφτωσε-χούφτωσε όπως έλεγε και ο Παπαγιανόπουλος στον Κωνσταντάρα) αλλά ο δικός σου χαρακτήρας το αντέχει; Το ότι μας ρωτάς για κάτι τόσο αυτονόητο πάει να πει ότι αντιλαμβάνεσαι το λάθος του πράγματος και αυτό είναι καλό. Ελπίζω μόνο να μην μας ρωτάς προκειμένου να σου δώσουμε το σπρώξιμο που σου δίνουν οι φίλοι σου έτσι ώστε να έχεις ήσυχη την συνείδηση σου. Ελπίζω να σε βοήθησα να πάρεις τι πιο σωστή απόφαση και να μην σε μπέρδεψα περισσότερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140565 από lida στις 07 Ιανουαρίου 2018, 4:49μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Να πεις στην κοπελα ολη την αληθεια δλδ οτι δεν την πολυγουσταρης δεν εισαι ερωτευμενος μαζι της και οτι θα την ηθελες μονο για να περνας τον καιρο σου και για σεξ. Αν δεχτει να τα εχετε με αυτες τις συνθηκες προχωρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140572 από cv0uraki στις 08 Ιανουαρίου 2018, 11:11πμ

cv0uraki

Εικονίδιο
μέλος από: 1/8/2017
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αδερφε με ολο τον σεβασμο αλλα αυτο ειναι ανηθικο ..ειμαι 20 ετων αρχικα,κατα την γνωμη μου το πιο σωστο ειναι να της πεις 'θελεις μια ξεπετα; αν ναι ενταξει αν οχι συγγνωμη αλλα δεν μπορω να σε χρησιμοποιω μονο για αυτο για το δικο σου καλο' ...ξεχνα τις ορμονες της ηλικιας σου η την ανωρυμοτητα των φιλων σου,καλο ειναι να μην παιζεις με τα συναισθηματα των αλλων ανθρωπων γιατι ποτε δεν ξερεις που θα καταληξεις ειτε εσυ ειτε αυτοι.Ειλικρινεια μονο και οχι υποκρισια και διπροσωπια στο αντιθετο φυλο,δειξε σεβασμο εκτος και αν η κοπελια ειναι καμια του δρομου που δεν σεβεται η ιδια το σωμα της. Με λιγα λογια καταλαβαινεις οτι ποτε δεν θα εδειχνα ενα προσωπο το οποιο δεν ειναι το πραγματικο μου προκειμενου να ικανοποιησω το κατω μου κεφαλι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141018 από Animal στις 06 Μαρτίου 2018, 8:45πμ

Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/2/2018
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Φίλε οι άνθρωποι δεν είναι παιχνιδάκια..δεν ξέρω αν έχεις ακούσει για τα συναισθήματα...;για αυτό η κοινωνία μας δεν πάει μπροστά...πως μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον άλλον την άλλη για κάτι τόσο ,δεν ξέρω πως να το πω, περιττό...δλδ για να γαμησεις πρέπει να κοροϊδέψεις τον άλλον...και τι πάει να πει να την γαμησεις για να μπορείς μετά να λες ότι την έχεις πάρει και αυτήν ;. Φυσικά και όχι ..μιλάμε για ανθρώπους όχι κούκλες...η καύλα θα περάσει ,δεν είναι κάτι.αλλα το να χρησιμοποιήσεις την άλλη έτσι; απαράδεκτο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login