Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το σεξ δεν είναι η απάντηση. Το σεξ είναι η ερώτηση. Το ναι είναι η απάντηση.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Piercing στο πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140590 από Cottoneyejoe στις 11 Ιανουαρίου 2018, 2:49πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδες ,
Πριν κανα μηνα αποφασισα να τρυπησω το πεος μου , οχι για καποιο συγκεκριμενο λογο , απλα γουσταρω την ολη φαση . Ρωταω λοιπον :

-ποσες και ποσοι απο εσας θα γουσταρατε το αγορι σας να εχει πιρσινγκ εκει κατω;
-υπαρχει κανενας αλλος με prince albert στο φορουμ; Ειμαι φρεσκος και εχω αποριες στο θεμα .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140738 από Τρελογιατρός στις 24 Ιανουαρίου 2018, 2:39μμ

Τρελογιατρός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Αρκετά σπάνιο το συγκεκριμένο μέρος για πίρσινγκ.Από την στιγμή που εσυ νιώθεις και σωματικά και αισθητικά καλά δεν υπάρχει λόγος να απορείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143154 από whatshesaid στις 12 Απριλίου 2019, 8:20πμ

whatshesaid

μέλος από: 12/4/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τελικά το έκανες; Αν ναι πως είναι; Έχει κανένας άλλος;

Για την ερώτησή σου: δεν ξέρω αν θα ήταν ωραίο για κάθε φορά, αλλά σίγουρα θα είχα περιέργεια να δω πως είναι. Εννοείται πως έχει σχέση και το μέγεθος/στιλ του piercing. Αν το κάνεις, να είσαι πρώτα σίγουρος πως θα το θες μόνιμα, να δεις στο internet απόψεις άλλων, να σκεφτείς την υγιεινή και σίγουρα αν το αποφασίσεις να πας σε κάποιον που έχει εμπειρία σε αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143185 από Mirrorless στις 14 Μαΐου 2019, 5:05πμ

Mirrorless

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ είχα κάνει κάποτε αλλά το έβγαλα όταν γνώρισα την κοπέλα μου , έκλεισε κ η τρύπα (είχα PA) γιατί ίσως να μην ήθελα να με δει με τέτοιο εκεί κάτω και ξενερώσει , αλλά είναι άλλη φάση , πολύ ωραίο σίγουρα θα το ξανά έκανα ίσως και apadravya , ερώτηση προς τις κοπέλες τις σελίδας , θα σας άρεσε να βλέπατε με τέτοιο το αγόρι σας ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #152700 από GiannisDP στις 29 Αυγούστου 2021, 10:35πμ

GiannisDP

μέλος από: 29/8/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας. Έχω πιρσινγκ στο πέος 10 χρόνια περίπου ΡΑ στην αρχή με ενοχλούσε λίγο, για δυο τρεις μήνες, μετά όμως έχει γίνει ένα με το σώμα μου. Μου αρέσει, σπάνια το βγάζω και το σημαντικότερο είναι ότι αρέσει και στην σύντροφό μου, ιδιαίτερα στις ερωτικές μας στιγμές

προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #152701 από Dimos6613 στις 29 Αυγούστου 2021, 12:51μμ

Dimos6613

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Έχω 2 πιρσινκ στα γεννητικά μου όργανα! Το ένα λέγεται φρενουμ και είναι στο χαλινο από το κεφαλάκι μου και με ερεθίζει υπερβολικά...το έχω 1 χρόνο..και το άλλο λέγετε γκι και είναι στο περίνεο και αρκετά κοντά στους όρχεις μου,το έχω κάνα 4 μηνο....Το θέμα σε αυτά είναι να είσαι αποφασισμένος και να διατηρείς την απαραίτητη καθαριότητα για να αποφύγεις μολύνσεις ....με τον καιρό γίνονται ένα με το σώμα σου και σίγουρα το γουστάρεις πολύ και εσύ και αν πετύχεις πιο κινκυ ερωτικό σύντροφο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login