Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να ταξιδεύεις στα νησιά χωρίς σκάφος, είναι σαν να πηγαίνεις εκδρομές με το ΚΤΕΛ.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μου την πεφτει;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140617 από Lupo στις 13 Ιανουαρίου 2018, 5:19μμ

Lupo

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια...
Λοιπον, σημερα μου ηρθαν καποια μηνυματα απο μια φιλη μου που γραφουν οτι δεν μπορει χωρις εμενα κι οτι θελει να μου πει πως της αρεσω και τετοια... Το θεμα ειναι πως πρωτον δεν την ειχα δει ερωτικα ποτε και δευτερον δεν ξερω κι αν τα εννοει αυτα. Δηλαδη δεν καταλαβαινω αν τα λεει αυτα αληθινα η μου κανει πλακα με την παρεα της ασπουμε και περιμενει ξερω γω να δει την αντιδραση μου...
Τι θα κανατε στη θεση μου;; Τι θα απαντουσατε;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140618 από Akis2000 στις 13 Ιανουαρίου 2018, 5:25μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καταρχάς το πρώτο θέμα είναι εάν σου αρέσει και εσένα. Από την στιγμή που σε βάζει στο τρυπάκι να υποθέσουμε ότι σου αρέσει. Το δεύτερον είναι πως λες ότι δεν την είχες δει εσύ ποτέ ερωτικά. Σε αυτό να υποθέσουμε ότι δεδομένου ότι σου αρέσει, απλά δεν σου είχε δώσει τέτοια σημάδια μέχρι στιγμής που να σε κάνουν να πιστεύεις ότι μπορεί να της αρέσεις και εσύ. Τέλος τώρα όσον αφορά την αντίδρασή σου και πάντα στη φάση που σε ενδιαφέρει και σένα αλλά όπως λες δεν είσαι σίγουρος εάν το εννοεί ή εάν σου κάνει πλάκα με την παρέα της, καλύτερα να μην της γράψεις κάτι του στιλ «μου αρέσεις και μένα και ότι θα ήθελες και εσύ να βρεθείτε», αλλά πάρτο λίγο στο χαλαρό και στο χιούμορ. Αν σε γουστάρει πραγματικά τότε θα βρεθεί ευκαιρία να τα πείτε και από κοντά οι δυο σας μόνο και εκεί δεν μπορεί, θα καταλάβεις περισσότερα για το τι νιώθει πραγματικά για σένα. Ξανά λέω, όλα αυτά στην περίπτωση που γουστάρεις και εσύ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140620 από Lupo στις 13 Ιανουαρίου 2018, 6:53μμ

Lupo

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καταρχας ευχαριστω για την απαντηση, βοηθησες πολυ. Το πηρα χαλαρα και απαντησα προσπαθωντας να μην φανω ηλιθιος και στην περιπτωση που οντως της αρεσω και στην περιπτωση που με δουλευει. Θα επανελθω αυριο οταν απαντησει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140708 από Lupo στις 21 Ιανουαρίου 2018, 4:13μμ

Lupo

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
"Lyric prank". Μη χεσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login