Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φορούσε μια μίνι φούστα τόσο στενή, που με δυσκολία μπορούσα ν' αναπνεύσω!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

στηθος και κωλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140619 από ledia στις 13 Ιανουαρίου 2018, 6:30μμ

ledia

Εικονίδιο
μέλος από: 13/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειμαι 14 και εχω μικρο στηθος ενω αλλα κοριτσια εχουν μεγαλύτερο τι να κανω ; Και το αλλο ο κωλος μ ειναι βασικα δεν εχω κωλο . Βλεπω τις αλλες και ζηλευω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140626 από Akis2000 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 5:35πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Είσαι ακόμα στο στάδιο της εφηβείας όπου το σώμα σου δημιουργείτε, μεταβάλλεται και ωριμάζει μέρα με την μέρα. Όλες αυτές οι αλλαγές είναι πάρα πολύ λογικό να επηρεάζουν και την ψυχολογία σου δημιουργώντας σου ανασφάλειες και ερωτηματικά όπως αυτό που εξέφρασες παραπάνω. Σίγουρα στα στάδιο της ολοκλήρωσης θα υπάρχουν γυναίκες με μεγάλα και μικρά στήθη όπως και μικρό, μεγάλο ή και πολύ μεγάλο κώλο. Όλα αυτά έχουν να κάνουν με πολλούς παράγοντες, κληρονομικούς, συνηθειών καθημερινότητας και άλλους. Το σίγουρα είναι ότι είναι ακόμα νωρίς να βασανίζουν τέτοια ερωτήματα το μυαλουδάκι σου. Απλά εκείνο που θα πρέπει να αρχίζεις να κάνεις είναι να συμφιλιώνεσαι με το σώμα το οποίο σου έχει χαρίσει η φύση και από εκεί και πέρα υπάρχουν πάντα τρόποι να παρεμβαίνουμε (γυμναστική, διατροφή) φτάνοντας να αποκτούμε εκείνο το σωματότυπο το οποίο βρίσκεται πιο κοντά στα δικά μας «θέλω».
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140627 από Kostaz98 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 6:48πμ

Kostaz98

Εικονίδιο
μέλος από: 21/10/2017
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Akis2000 μπορείς να απαντήσεις στο θέμα μου με όνομα Πως τον μετράμε;;;
Το λέω σε σένα γιατι βλέπω οτι οι απαντησεις σου ειναι ορθές και τεκμηριωμένες.
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login