Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που βρώμαγαν από Αθήνα μέχρι επαρχία body odor όλοι ανεξαιρέτως επειδή κάνανε μπάνιο μια φορά το μήνα και δεν υπήρχαν και αποσμητικά
Παρασκευή, 19 Απριλίου

δαχτυλα και παρθενικος υμενας

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140623 από hello123 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 3:35πμ

hello123

Εικονίδιο
μέλος από: 14/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας ειμαι 16 και τα εχω με ενα αγορι πολυ καιρο..μου εχει βαλει 4 δαχτυλα αλλα δν εχει βγει ποτε αιμα..τι γινεται ειμαι παρθένα; καθε φορα που μ βαζει ποναω όμως
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140625 από Akis2000 στις 14 Ιανουαρίου 2018, 4:27πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς για να πάψεις να είσαι επίσημα παρθένα θα πρέπει να σπάσει ο παρθενικός σου υμένας. Δεν έχει να κάνει με το πόσα δάχτυλα θα μπουν αλλά με το πόσο βαθιά μπορούν αυτά να μπουν. Είναι λίγο δύσκολο λοιπόν να συμβεί με το μήκος των δαχτύλων ενός χεριού καθώς ο υμένας έχει κάποια ελαστικότητα που δεν του επιτρέπει να σπάσει πολύ εύκολα. Άμα λες κιόλας ότι δεν έχει τρέξει και καθόλου αιματάκι, τότε ακόμα μπορείς να θεωρείς τον εαυτό σου παρθενάκι (και δεν αναφέρομαι στο ζώδιο). Τώρα όσον αφορά τον πόνο γυναίκα δεν είμαι ωστόσο θεωρώ ότι έχει να κάνει τόσο με την στενότητα ακόμα, όσο ίσως και με τον «βίαιο» τρόπο τον οποίο γίνεται. Να προσπαθήσει να είναι λίγο πιο συγκρατημένος στο ξεκίνημα μέχρι τουλάχιστον να αρχίσει να υγραίνεται η περιοχή έτσι ώστε να γλιστρούν πιο εύκολα μέσα τα δάχτυλα. Υπάρχουν να ξέρεις και λιπαντικά προϊόντα που βοηθάνε σε κάτι τέτοιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login