Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διαπιστώνεις ότι γερνάς όταν τα κεράκια κοστίζουν περισσότερο από την τούρτα των γενεθλίων σου.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Αύξηση Πέους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140673 από Chronis στις 18 Ιανουαρίου 2018, 11:51πμ

Chronis

banned
μέλος από: 31/8/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας! Έχετε δοκιμάσει το Titan Gel? Αν ναι, πως είναι οι εντυπώσεις σας? Είναι αλήθεια? Δουλεύει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140680 από Cottoneyejoe στις 19 Ιανουαρίου 2018, 1:24πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Μπρο μου δεν τοχει παρει κανεις γνωστος μου αλλα κοβω τον πουτσο μου οτι δεν δουλευει. Ο τροπος που λειτουργουν ολες οι αυξητικες μεθοδοι που υποσχονται διαρκεια και μεγεθος ειναι στανταρ επιβλαβεις. Λογικα θα προκαλουν πριξημο και επειδη θα μουδιαζεις κιολας θα κρατας περισσοτερο. Παπαρια. Αν τον εχεις μικρο και σε κομπλαρει μαθε να δουλευεις χερια γλωσσα και απο ενα σημειο και μετα οι γκομενες θα ξεχνανε καν οτι εχεις πεος. Φιλικη συμβουλη :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140737 από Τρελογιατρός στις 24 Ιανουαρίου 2018, 2:32μμ

Τρελογιατρός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Το συγκεκριμένο(Titan Gel) αλλά και όλα τα παρόμοια σκευάσματα έχουν σαν μονο στόχο την εκμετάλλευση σου καθώς αρκετές σελίδες δεν έχουν ούτε τα απαραίτητα στοιχεία επικοινωνίας.
Η μόνη λύση για την αύξηση του πέους είναι η επέμβαση χωρίς 100% σίγουρα αποτελέσματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140741 από Sotiris97 στις 25 Ιανουαρίου 2018, 12:09μμ

Sotiris97

μέλος από: 20/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γιατί πρέπει να έχεις ένα μεγάλο πέος? αγαπά τον εαυτό σου όπως είναι το πσευτικο λίγη αγάπησαν το αληθινό όμως πολλή
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login