Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ασχημη μυρωδια πεους και σπερματος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140677 από IoannaPap στις 18 Ιανουαρίου 2018, 6:36μμ

IoannaPap

Εικονίδιο
μέλος από: 18/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας!!!Ειμαι κοπελα 15 χρονων και απειρη στον σεξουαλικο τομεα το αγορι μου ειναι 14.Το θεμα που αντιμετωπισα προσφατα εχει ως εξης:Ημασταν σπιτι του μονοι μας χαμουρευομασταν κτλ και μου ειπε να γδυθουμε τελειως και να του την παιξω δεν ειχα κανενα θεμα και εγινε αλλα οταν τον εβγαλε καταλαβα μια απαισια μυρωδια απο το πεος του.Οταν του τον επαιζα μου ειπε να γλυψω λιγο το κεφαλακι του δεν ηθελα να τον ξενερωσω και το εκανα μετα απο μισο λεπτο το πολυ αρχισε να χυνει σαν συντριβανι και το σπερμα του ειχε απαισια γευση και μυρωδια.Τι να κανω πως να του το πω δεν θελω να τον φερω σε δυσκολη θεση αλλα ουτε θελω να μεινει ετσι.Επισης αφου εχυσε τοσο γρηγορα σημαινει πως και τοσο θα κραταει οταν προχωρησουμε;;;;Ευχαριστω για τον χρονο σας και οποιος μπορει να μου λυσει τις αποριες!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140679 από Cottoneyejoe στις 19 Ιανουαρίου 2018, 1:14πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Καλημερα κοριτσαρα.
Απο τα λεγομενα σου μαλλον ο μπρο δεν ηταν καθαρος. Σε τετοια θεματακια δεν μασας. Πετα ενα "μωρακι βρωμας, πανε κανε μπανιο, περιμενω" και καθαρισες. Τωρα για τη γευση σε ολους διαφερει αλλα πανω κατω στανταρ ειναι. Δεν την λες και απαισια ομως. Για καλο και για κακο καντε κανα μπανακι πριν το σεξακι για να'στε καλυμενοι. Ο ανανας βοηθαει λενε στη γευση αν και εγω αλλαγη δεν παρατηρω. Τωρα για το θεμα της διαρκειας. Εκει παιζουν πολλοι παραγοντες : οι μερες αποχης, οι καυλες, ο καιρος (!)... Συνηθως οι πρωτες φορες ειναι συντομες και αδεξιες γενικα αλλα κλαιν. Αν οταν προχωρησετε βλεπεις οτι δεν κραταει πες του να κανει αυτος ποστ και θα στον επισκευασουμε εμεις. Φιλια!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140684 από mhmxx στις 19 Ιανουαρίου 2018, 10:04πμ

mhmxx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Πρώτες φορές είναι κ να χύνει γρήγορα. Επίσης να του λες απλά να κάνει ένα μπανάκι, τώρα για την κακή γεύση στο σπέρμα δεν ξέρω τι σκατα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140685 από lida στις 19 Ιανουαρίου 2018, 10:52πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

H γευση του σπερματος εξαρταται απο τι εχει φαει. Μια φορα μονο μου εχει τυχει να ειναι τοσο απαισια γευση που κοντεψα να κανω εμετο. Ηταν που ο καλος μου ειχε φαει παστουρμα. Χαχαχαχαχαχα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login