Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σήμερα θα έχεις μια έκπληξη.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Διάρκεια στο σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140745 από Sotiris97 στις 25 Ιανουαρίου 2018, 1:54μμ

Sotiris97

μέλος από: 20/1/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εχεται κάποια τιπς για περαιτέρω διάρκεια στο σεξ εσείς τι αριθμούς χτυπάτε??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140746 από Τρελογιατρός στις 25 Ιανουαρίου 2018, 2:22μμ

Τρελογιατρός

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2018
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Η μόνη λύση για να έχεις σίγουρα   μεγαλύτερη διάρκεια στο sex είναι η περιτομή.
Επίσης κατα την διάρκεια του sex όταν καταλάβεις ότι θα εξπερματίσεις μπορείς να σταματήσεις για μερικά δευτερόλεπτα.
Η μέση διάρκεια είναι 5-10 λεπτά(χωρίς προκαταρκτικά).

προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140749 από Cottoneyejoe στις 26 Ιανουαρίου 2018, 12:12πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημερα αγορια
Οταν εγω βλεπω οτι τελειωνω συνηθως τραβιεμαι και κανω κατι αλλο π.χ. αλλαζω σταση η κατι τετοιο. Πολλοι ξερω οτι σκεφτονται ακυρα πραγματα για να κρατησουν πιο πολυ. Μην το κανεις για κανενα λογο εκτος αν θεωρεις επιτυχια να τελειωσεις ενω σκεφτεσαι τον παππου σου ξερωγω. Κανε μου μια χαρη και γκουγκλαρε μετα "ασκησεις κεγκελ ". Δεν μπορω να σου περιγραψω ακριβως πως δουλευουν αλλα οταν τις κανεις για καμποσο καιρο θα εχεις τον απολυτο ελεγχο εκει κατω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140752 από lida στις 26 Ιανουαρίου 2018, 3:23μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ελεος αγορια!! Μη σκεφτεστε μονο τον εαυτο σας. Με το να σταματατε δεν το καταλαβαινετε οτι κοβετε την κοπελα?
Για να αυξησετε τη διαρκεια ρωτατε ενω ξερετε πολυ καλα τι να κανετε αφου καθε φορα κρατα πιο πολυ απυ την προηγουμενη. Μου το εχει πει ενας πρωην οτι παντα πριν το ραντεβου αυνανιζοταν. Ελεγε και σαν παριμια οτι αν πετυχει η μαλακια τυφλα ναχει το γαμισι. Χαχαχαχαχαχα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140759 από kostasgeo στις 27 Ιανουαρίου 2018, 9:44μμ

kostasgeo

Εικονίδιο
μέλος από: 27/1/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Ειναι αναλογα την ηλικια και την εμπειρια αλλα και με το ποια εχεις απεναντι σου..δλδ αλλο να εισαι 20 με σχετικα μικρη εμπειρια και αλλο 30 και αλλο καθε μερα να αλλαζεις γκομενα οποτε δεν μπορειτε να μαθετε ο ενας τον αλλον και αλλο να εισαι με μια για καιρο..στα 18 μου δεν αντεχα πανω απο 6-7 λεπτα και τωρα στα 25 μου εχω φτασει και 30λεπτο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140760 από Cottoneyejoe στις 27 Ιανουαρίου 2018, 10:43μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@26 Ιανουαρίου 2018)
Ελεος αγορια!! Μη σκεφτεστε μονο τον εαυτο σας. Με το να σταματατε δεν το καταλαβαινετε οτι κοβετε την κοπελα?
Για να αυξησετε τη διαρκεια ρωτατε ενω ξερετε πολυ καλα τι να κανετε αφου καθε φορα κρατα πιο πολυ απυ την προηγουμενη. Μου το εχει πει ενας πρωην οτι παντα πριν το ραντεβου αυνανιζοταν. Ελεγε και σαν παριμια οτι αν πετυχει η μαλακια τυφλα ναχει το γαμισι. Χαχαχαχαχαχα!!!
Κακο... χανεται ο ενθουσιασμος ρε . Μετα το σεξ φαινεται σαν αγκαρια παρα σαν παθος της στιγμης . Ειδικα αμα ο τυπος ειναι σαν εμενα που μετα το σεξακι θελει να αραξει χωρις δευτερους και τριτους γυρους το χασαμε :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140761 από lida στις 28 Ιανουαρίου 2018, 11:46πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Cottoneyejoe@27 Ιανουαρίου 2018)
Ειδικα αμα ο τυπος ειναι σαν εμενα που μετα το σεξακι θελει να αραξει χωρις δευτερους και τριτους γυρους το χασαμε

Αγοραρα εμεις τα κοριτσια ομως θελουμε και διαρκεια και 2ους και 3ους γυρους και γενικα θελουμε τα αγορια να νοιαζονται και να φροντιζουν και την δικια μας ικανοποιηση. Τι να τους κανουμε τους τυπους που το κανουν βιαστικα ικανοποιουνται αυτοι κ μετα αραζουνε? Μια δυο αντε τρεις κ οταν αποδειχτουν τετοιοι αντεε γεια κ αυτοι χασανε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140770 από Cottoneyejoe στις 28 Ιανουαρίου 2018, 7:13μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@28 Ιανουαρίου 2018)
Έγραψε:(Cottoneyejoe@27 Ιανουαρίου 2018)
Ειδικα αμα ο τυπος ειναι σαν εμενα που μετα το σεξακι θελει να αραξει χωρις δευτερους και τριτους γυρους το χασαμε

Αγοραρα εμεις τα κοριτσια ομως θελουμε και διαρκεια και 2ους και 3ους γυρους και γενικα θελουμε τα αγορια να νοιαζονται και να φροντιζουν και την δικια μας ικανοποιηση. Τι να τους κανουμε τους τυπους που το κανουν βιαστικα ικανοποιουνται αυτοι κ μετα αραζουνε? Μια δυο αντε τρεις κ οταν αποδειχτουν τετοιοι αντεε γεια κ αυτοι χασανε.


Εχουμε και χερια/στομα ρε κοριτσια. Δεν χρειαζεται να πεθαινουμε στο σπρωξε. Δεν ειμαστε κομματια κρεατος :[
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140778 από lida στις 29 Ιανουαρίου 2018, 8:24πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Cottoneyejoe@28 Ιανουαρίου 2018)
Εχουμε και χερια/στομα ρε κοριτσια. Δεν χρειαζεται να πεθαινουμε στο σπρωξε. Δεν ειμαστε κομματια κρεατος

Οχι δεν εισαστε κομματια κρεατος αλλα να μην θεωρειτε οτι ειναι τα κοριτσια κομματια κρεατος.
Στο θεμα μας τωρα υπαρχουν και προφυλακτικα με επιβραδυντικο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login