Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Είναι δυνατή η εγκυμοσύνη από στοματικό;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140830 από T7566 στις 07 Φεβρουαρίου 2018, 3:11μμ

T7566

μέλος από: 7/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας, έχω να κάνω μια ερώτηση... Πριν λίγες βδομάδες, εγώ και μια κοπέλα "βρεθήκαμε"... Δεν έγινε απολύτως τίποτα σοβαρό... Το θέμα είναι ότι έγινε ελάχιστο στοματικό. Θέλω να πω, το έλειψε λίγο και μετά το έβαλε στο στόμα της και το έβγαλε, ούτε καν τελείωσα... Το θέμα είναι ότι έτυχε να συμβούν πράγματα που μπορεί να θεωρηθούν συμπτώματα πχ αδιαθεσία. Είναι δυνατόν να έμεινε έγκυος από αυτό; (ξέρω ότι μπορεί να είμαι υπερβολικός, αλλά θέλω μια δεύτερη γνώμη, οπότε σας παρακαλώ δώστε σοβαρές απαντήσεις...)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140831 από lida στις 07 Φεβρουαρίου 2018, 3:57μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ας υποθεσουμε οτι δεν τρολαρεις

ΣΟΒΑΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Δεν υπαρχει ουτε η παραμικρη πιθανοτητα εγκυμοσυνης απο στοματικο

ΑΝΕΚΔΟΤΟ
Δύο σπερματοζωάρια κολυμπούν το ένα δίπλα στο άλλο
-Πότε θα φθάσουμε τελικά στη Μήτρα ρωτάει το ένα
-Σκάσε και κολύμπα, ακόμη στον ...οισοφάγο βρισκόμαστε !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140832 από Akis2000 στις 07 Φεβρουαρίου 2018, 3:59μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Ρε συ φίλε, οι σοβαρές απαντήσεις προϋποθέτουν και σοβαρές ερωτήσεις. Ωστόσο λέω να κρατηθώ και στην περίπτωση που δεν είναι τρολ και αποτελεί η ερώτηση προϊόν απόλυτης άγνοιας θα σε ενημερώσω πως όχι, αν η κοπέλα σου δεν έχει κάνει κάτι άλλο εκτός από αυτά που περιγράφεις αποκλείεται να είναι έγκυος με ένα απλό στοματικό ακόμα και αν τελείωνες μέσα σε αυτό. Τα συμπτώματα τα οποία λες ότι έχει, εφόσον δεν είναι τυχαίο γεγονός, το πιο πιθανόν να έχουν να κάνουν με στρες και άγχος που της έχει δημιουργηθεί από την αγωνία σας μήπως είναι έγκυος. Αν παρατραβήξει αυτό το άγχος την κόβω να παρατηρηθεί και καθυστέρηση η οποία επίσης θα έχει να κάνει με το άγχος που την διακατέχει. Θα σας συνιστούσα να ηρεμήσετε και είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά. Αν πάλι θέλετε κάντε ένα τεστ εγκυμοσύνης το οποίο είμαι σίγουρος ότι θα δείξει αρνητικό αλλά πιο πολύ σας το προτείνω για να ηρεμήσετε μία ώρα αρχύτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140833 από T7566 στις 07 Φεβρουαρίου 2018, 4:11μμ

T7566

μέλος από: 7/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Δεν είναι τρολ... Απλά έχω πετύχει και την αντίθετη άποψη την ώρα που έψαχνα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #140834 από Cottoneyejoe στις 08 Φεβρουαρίου 2018, 11:55μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αγορινα χαλαρωσε , ουτε σε εργαστηριο δεν θα μπορουσε να γινει κατι τετοιο . :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140849 από T7566 στις 12 Φεβρουαρίου 2018, 3:08μμ

T7566

μέλος από: 7/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login