Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τη φυσική θεμέλιωσε ο Μέγας Αρχιμήδης, για έπιπλα γεννήθηκε μόνο ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Συχνότητα αυνανισμού

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140838 από ntinos2017 στις 11 Φεβρουαρίου 2018, 1:15πμ

ntinos2017

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδια,

Θα ήθελα να ρωτήσω πόσο είναι το νορμάλ για να αυνανίζεται κάποιος. Τους τελευταίους μηνες εχω παρατηρήσει ότι αυνανιζομαι όλη μέρα και σκέφτομαι μόνο αυτό. Επειδή είμαι εργένης έχω την άνεση στο σπίτι μου και το μόνο που με ενδιαφέρει είναι το πότε θα αυνανιστω και μάλιστα σκέφτομαι να αγοράσω και βοήθημα για αυτό το λόγο. Επίσης θα ήθελα να αυνανιστωε κάποιο φίλο αλλά ντρέπομαι πολύ να το πω. Σκέφτομαι συνέχεια γυμνά κορίτσια βλέπω φωτό με τα πόδια τους κλπ και αυνανιζομαι όλη μέρα αδύνατο να υπολογίσω τις φορές.

Και κάτι ακόμα. Πλέον βλέπω το κεφαλάκι του πέους μου κατακόκκινο με κάτι περίεργα σημάδια πάνω και λεκέδες η υγρά που μυρίζουν άσχημα καπως

Έχω προβλημα? Είναι νορμάλ να γυρίζω ακόμα και τέτοια εποχή ολόγυμνος στο σπίτι ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140840 από Cottoneyejoe στις 11 Φεβρουαρίου 2018, 2:16πμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Not cool bro
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140850 από ntinos2017 στις 13 Φεβρουαρίου 2018, 1:01πμ

ntinos2017

Εικονίδιο
μέλος από: 13/9/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Κανείς άλλος? Να σημειώσω ότι αν και δεν είμαι πολύ μικρός είμαι παρθένος
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140864 από Kwsths2 στις 14 Φεβρουαρίου 2018, 4:51μμ

Kwsths2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/2/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φιλε εγω ειμαι 18 και τραβαω 2 τη μερα για να φυγουν τα χοντρα .. τωρα αν εισαι ολη μερα και χυνεις αυτο ειναι υπερβολη οποτε καλο ειναι να το κοψεις σταδιακα
Αν θες βοηθημα οκ αλλα ισως μαλακιζεσαι μετα συνεχεια
Και το κεφαλακι λογικο ειναι να γινεται κατακκοκινο με τετοιο τρομαρισμα γιατι κατεβαινει πολυ αιμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login