Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έλληνας: Θηλαστικό ζώο που γλύφει τους πλούσιους ξένους και το παίζει υπεράνω στους φτωχούς.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ανάποδα το προφυλακτικό-Βοήθεια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #140841 από makpet97 στις 11 Φεβρουαρίου 2018, 8:00πμ

makpet97

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους,

Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γτ με έχει φάει το άγχος... Αν πρίν το σεξ κάποιος βάλει στιγμιαία το πρφυλακτικο ανάποδα και μετά το ξανα βάλει σωστά υπάρχει μεγάλη πιθανότητα κύησης???? να πω ότι δεν διαπίστωθηκε η ύπαρξη πολλών προσπερματικών υγρών εκείνη την ώρα (βασικά δεν παίρνω και όρκο αλλά ετσι νομίζω) και ότι επιπλέον η διείσδυση δεν έγινε με την πρώτη φορά γιατί λοξοδρόμησε ο στρατιώτης και χτυπησε πιο κάτω απο το αιδοίο οπότε ελπίζω αν υπήρχαν κάποια σπερματοζωάρια να διασκορπίστηκαν κάπως λόγω αυτου. Τα αρνητικά τώρα της φάσης....η κοπέλα ήταν στην τρίτη μέρα απο την λήξη της περιόδου που νομίζω είναι γόνιμες μέρες ε? και επίσης υπήρξε εκσπερμάτιση μιαμιση ώρα πρίν περίπου κατά τα προκαταρκτικά....παιδιά μια απάντηση υπάρχει πάρα πολυ άγχος μα πάρα πολυ....
Ευχαριστώ :D
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #140842 από Akis2000 στις 11 Φεβρουαρίου 2018, 10:15πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα φίλε,
Καταρχάς θα σε συμβούλευα σε πρώτη φάση να κοιτάξεις να ηρεμήσεις και εσύ και η κοπέλα σου καθώς ότι ήταν να γίνει έγινε. Αν ο μη γένετο συνέβη το μοιραίο σίγουρα δεν μπορείς να κάνεις κάτι για αυτό και αντίθετα αν όλα είναι μία χαρά αυτό που θα έχει μείνει θα είναι βέβαια μία βαθιά ανακούφιση και ένα καλό μάθημα για μεγαλύτερη προσοχή στο μέλλον, αλλά θα έχει μείνει και ένα μεγάλο στρες. Στο θεματάκι μας τώρα, έτσι όπως τα περιγράφεις το πιο πιθανό για να μην πω σχεδόν σίγουρο είναι να μην έχει συμβεί κάτι. βέβαια τα προσπερματικά υγρά υπάρχει μία πολύ μικρή πιθανότητα να φέρουν ίχνη σπεραματοζωαρίουν ωστόσο όμως οι πιθανότητες να αφήσουν έγκυο την φίλη σου είναι υπερ-ελάχιστες. Τώρα, η φίλη σου τις επόμενες ημέρες μπορεί να νιώσει κάποια συμπτώματα τα οποία θα της προσδίδουν εντυπώσεις περί κύησης. Ίσως ακόμα και κάποια καθυστέρηση. Ακόμα και τότε να μην το δέσει κόμπο ότι έχει συμβεί κάτι καθώς θα μπορεί να οφείλονται περισσότερο στο άγχος και το στρες που βιώνει και που αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να σοκάρει τον κύκλο της. Φρόντισε λοιπόν να είσαι εσύ αυτός που θα την καλμάρεις. Όπως είπα και στην αρχή το πιο πιθανό να μην είναι έγκυος (αν και εντάξει, κανείς εδώ μέσα δεν πρόκειται να βάλει και το χέρι του στη φωτιά), ωστόσο όμως και μέχρι να έρθει η ώρα να αδιαθετήσει, καλό θα είναι να κάνει και ένα τεστ προκειμένου περισσότερο να ηρεμήσετε μία ώρα αρχύτερα. Ελπίζω να βοήθησα κάπως φίλε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140844 από makpet97 στις 11 Φεβρουαρίου 2018, 12:11μμ

makpet97

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αρχικά να σε ευχαριστησω που μ απάντησες. Απλά ειναι κατι που κανεις δεν το θέλει και μας έχει τρομοκρατησει ολο αυτο. Ξέρω οτι οι πιθανοτητες είναι λιγες αλλα οκ...να πω εδω οτι στην αρχη εγραψα κατι λαθος..η ωορυξια η επομενη η προγραμματισμενη είναι 13 φλεβαρη και το σκηνικο μεταξυ μας εγινε 8 φλεβαρη...δεν ξερω τσεκαρω συνεχως ημερομηνιες και μερες κλπ χαχαχ δεν μπορω να καταλαβω γτ εκεινη μ λεει οτι εχει ενα προγραμμα που της λεει οτι οι γονιμες μερες της ειναι απο 8-14 φλεβαρη και σκεφτομαι αν η ωορυξια (που ειναι οταν το ώριμο ωαριο πεφτει ) γίνει 13 φλεβαρη και οταν αυτο ζει το πολυ 24ωρες στην μητρα πως γινεται να μεινει αφου η φαση εγινε στις 8 φλεβαρη...? δεν ξερω περιεργος το ξερω αλλα με στοιχειωνει το θεματακι.. Σε ευχαρίστω πάντως για οσα μου είπες... :) :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140851 από makpet97 στις 13 Φεβρουαρίου 2018, 9:09πμ

makpet97

Εικονίδιο
μέλος από: 11/2/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδια εκεινη την ημερα που εγινε το σκηνικο ειδε αιμα...πωωω ειμαι να με κλαινε....αυτο σημαινει οτι εκεινη την ημερα εγινε η ωορυξια οποτε ειναι καλο timing γαμω....φφφφφ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #140852 από Akis2000 στις 13 Φεβρουαρίου 2018, 9:46πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Επαναλαμβάνω… Μην αγχώνεσαι. Οι πιθανότητες να άφησες την κοπέλα σου έγκυος βάση των όσων προ ανέφερες πάντα είναι απειροελάχιστες. Κάντε κάποια στιγμή και ένα τεστ έτσι ώστε να ησυχάσετε και οι δυο σας και να αρχίσετε να χαίρεστε και πάλι την σχέση σας με μεγαλύτερη προσοχή από εδώ και πέρα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login