Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακόμα και μία κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλίθιος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προωρη εκσπερμάτωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141042 από TheGamer στις 09 Μαρτίου 2018, 4:35μμ

TheGamer

μέλος από: 22/2/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μελοι το φτου.Ειμαι ο Γιώργος 15 χρονών και έχω το εξής θέμα.Τις προάλλες με κάτι φίλους συζητάμε και λέγανε ότι όταν αυνανίζονται κρατάνε 7 λεπτα.Εγω κρατάω μόνο 2 λεπτά.Αφου το έψαξα στο Google διάβασα ότι ο μέσος όρος είναι όντως 6 με 7 λεπτά.Με λίγα λόγια από τότε που με θυμάμαι να αυνανιζομαι θυμάμαι να φοβάμαι να μην με δουν οι γονείς μου και τα έκανα όλα γρήγορα με λίγα λόγια.Αφου έψαξα και άλλα άρθρα πάσχω από πρόωρη εκσπερμάτωση...Προσωπικά νιώθω ασχημα.Αυτη η κατάσταση για μένα είναι κάτι αθεράπευτο διότι οι θεραπείες απαιτούν πολύ χρήμα και δεν ξέρω πόσο καλά θα είναι για την υγεία μου χάπια και αλοιφές.Τι μου προτείνετε να κάνω;;Θέλω να το πω στους γονείς μου αλλά πώς;;;Τέλος σκέφτομαι να μην κάνω ποτέ σεξ ίσως να είναι καλύτερα έτσι...ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΊΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ;Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟΔΕΚΤΗ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141044 από Xristos686 στις 09 Μαρτίου 2018, 6:23μμ

Xristos686

Εικονίδιο
μέλος από: 19/11/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Λοιπον δεν ειμαι ιδικος στο θεμα αλλα επειδη το εχω ψαξει ενας τροπος ειναι καταρχας να βρεις καπου να το κανεις χωρις αγχος και να δωσεις χρονο στον εαυτο σου τι εννοω απο το να αρχισεις κατευθυαν αρχισε να χαιδευεις εκεινη την περιοχη ξαι γενικος το σωμα σου βαλε να δεις την τσοντα περιμενε λιγο ε και οταν δεν αντεχεις αλλο ξεκινα θα δεις θα ειναι και πολυ πιο απολαυστικο πιο μεγαλη ποσοτητα πιο εντονη αισθηση μετα εκει που θα την παιζεις κανε μια διακοπη οχι να σου μαραζοσει απλα να χαλαρωσεις ξανα παλι αυτο αν το κανεις καθε φορα που την παιζεις στο εγκιουμε θα μεγαλωσει η διαρκεια και εγω ετσι ειμουν και τωρα αντεχω καπου στα 10 λεπτα και θα ειναι και πιο ωραια εμπειρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login