Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ψυγγιές: Οι φωνές του περιπτερά να κλείσεις το ψυγείο.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Μυκητες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141045 από antonycbr στις 10 Μαρτίου 2018, 11:42πμ

antonycbr

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Πρίν λίγο καιρό διαγνώστικα με μύκητες στο πέος.ο γιατρος το χρεωσε σε μία αντιβιωση που ειχα παρει εκεινη την περίοδο λόγω μιας ιωσης που πέρναγα.εν τέλει μου εγραψε χαπια και 2 αλοιφες και η θεραπια θα κραταγε 15 μερες.πλεον ενα μηνα μετα η κατασταση ειναι σιγουρα χιλιες φορες καλυτερα και δεν εχω τις ενοχλησεις που ειχα τοτε (εντονη φαγουρα κοκκινισμα πριξιμο ξεφλουδισμα) απλα μετα τον αυνανισμο παιρνει ενα κοκκινοπο χρωμα οχι κατι το πολυ εντονο και ξερενεται λιγο αυτο κραταει για λιγη ωρα βεβαια.να πω πως αν αυνανιζομουν πριν κανα μηνα που ειχα διαγνωστει με αυτο το πουλι μου γινοταν κοσκινο (πριξιμο στο πετσακι,κατακοκκινο,ξηροδερμια και σπασιματα του δερματος που δημιουργουσαν πληγουλες) και γενικα η εικονα με φρικαρε ενω τωρα καμια σχεση απλα μου μπαινουν ιδεες μη τυχον δεν εχει τελιωσει γιατι πριν το παθω δεν καθομουν να παρατηρησω το πουλι μου και πολυ μετα τον αυνανισμο η το σεξ.επισης ο γιατρος που πηγα προσφατα μου ειπε πως πλεον σιγουρα δεν εχω μυκητες αλλα δεν ξερω.τι πιστευετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141067 από antonycbr στις 13 Μαρτίου 2018, 11:16πμ

antonycbr

Εικονίδιο
μέλος από: 10/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login