Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Σχεση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141048 από chrisa στις 11 Μαρτίου 2018, 10:19πμ

chrisa

μέλος από: 11/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Είχαμε πάει τριήμερη και γνώρισα εκει ένα παιδί από το σχολείο μας και τώρα αρχίσαμε να κάνουμε παρέα και μου είπε ότι του αρέσω και ρώτησε την κολλητή μου αν είναι να μου τα ζητήσει και εγώ δεν ξέρω τι να πω αν μου τα ζητήσει επειδή δεν τον ξέρω πολύ καλά αλλά είναι πολύ γλυκός
Επίσης είμαι 14,5
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141049 από chrisa στις 11 Μαρτίου 2018, 10:20πμ

chrisa

μέλος από: 11/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας παρακαλώ βοηθήστε με δεν ξέρω τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141050 από Akis2000 στις 11 Μαρτίου 2018, 12:46μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Σε αυτές τις περιπτώσεις κάνεις ότι σου λέει η καρδούλα σου. Και σε αυτή την φάση, σου λέει να αφεθείς σε αυτό το συναίσθημα που σε συνεπαίρνει. Του αρέσεις, σου αρέσει, τι πιο όμορφο από αυτό. Τώρα το ότι λες ότι δεν τον γνωρίζεις καλά και έχεις κάποιες αμφιβολίες για το αν πρέπει να εκδηλωθείς, θα σου έλεγα να μην το σκέφτεσαι. Όλες οι ερωτικές σχέσεις κάπως έτσι ξεκινάνε. Με ένα βλέμμα και 4 λέξεις… «θέλεις να τα φτιάξουμε;» μπορεί το παιδί να αποδειχτεί ο μεγαλύτερος μ@λ@κ@ς που έχεις γνωρίσει, μπορεί όμως να είναι και ο έρωτας της ζωής σου. Αν δεν δοκιμάσεις μαζί του, δεν θα το μάθεις ποτέ στη ζωή σου. Είσαι ακόμα μικρή και στο ξεκίνημα των σχέσεών σου με το άλλο φύλο και καταλαβαίνω απόλυτα τους προβληματισμούς σου. Όμως άκουσέ με και προσπάθησε να ζήσεις την κάθε σου στιγμή. Αν αυτός σου αποδειχτεί λάθος σχέση, κλείσε αυτό το κεφάλαιο και πες «πάμε για άλλα». Αλλά «ΖΕΙΣ ΤΟ». Ελπίζω να σε βοήθησα περισσότερο και όχι να σε προβλημάτισα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login