Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Όταν ένας άντρας μιλάει πρόστυχα σε μια γυναίκα, είναι σεξουαλική παρενόχληση. Όταν μια γυναίκα μιλάει πρόστυχα σε έναν άντρα, είναι €1,50 το λεπτό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Στην σχολιατρο...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141072 από smichael στις 14 Μαρτίου 2018, 6:09πμ

smichael

banned
μέλος από: 23/10/2017
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια ειμαι 14 και πάω 2α γ υμνασιου.Στο σχολείο μας έδωσαν ένα έντυπο αν θέλουμε να εξετάσουν τα γεννητικά μας όργανά η μαμα μου ήταν θετική αλλά εγώ ντρέπομαι παρά πολύ τι να κανω;Τι ακριβώς θα δουν;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141073 από Akis2000 στις 14 Μαρτίου 2018, 12:04μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τι εννοείς να σας εξετάσουν; Στο σχολείο εννοείς θα έρθει γιατρός και θα σας εξετάσουν εκεί ή να σας πάνε όλη την τάξη για εξέταση; Σαν ιδέα δεν είναι κακή να σας πάνε καθώς γίνεται ένας προληπτικός έλεγχος υγείας ο οποίος είναι πάντα απαραίτητος γιατί μπορεί να προβλεφθεί οποιοδήποτε πρόβλημα μπορεί να υπάρχει όσο είναι ακόμα νωρίς. Κανονικά δεν θα πρέπει να ντρέπεσαι και καλό είναι να αρχίσεις να συνηθίζεις σε αυτή την ιδέα. Αρνητικός είμαι το να γίνει αυτός ο έλεγχος σε κάποιο χώρο του σχολείου καθώς τέτοιες εξετάσεις είναι καλό να γίνονται σε κατάλληλους χώρους. Επίσης καταλαβαίνω ότι όσο ανώδυνη και αν είναι αυτές οι εξετάσεις, ωστόσο υπάρχουν και κάποιοι οι οποίοι θα ήθελαν να ξέρουν ότι έχουν δίπλα τους κάποιο δικό τους πρόσωπο που θα τους έκανε να νιώσουν μεγαλύτερη ασφάλεια. Πάντως όσον αφορά τα αγόρια απλά ψηλαφίζουν τους όρχεις για να διαπιστώσουν τυχόν ανωμαλίες, ενώ στις γυναίκες με την βοήθεια ενός οργάνου ανοίγουν τον κόλπο και παρατηρούνε με ένα φακό. Ίσως παίρνουν και κάποιο δείγμα αγγίζοντας απλά στο εσωτερικό ένα βαμβάκι, αν και αυτό νομίζω έχει να κάνει με τεστ «παπ» αλλά αυτό έχω την αίσθηση ότι ήταν σε λίγο πιο προχωρημένη ηλικία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login