Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Σάββατο, 20 Απριλίου

Με θέλει ο ξαδελφος μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141079 από chrisa στις 16 Μαρτίου 2018, 1:02μμ

chrisa

μέλος από: 11/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Χθες έμαθα ότι με θέλει ο ξαδελφος μου όπου είναι τέταρτος ξαδελφ ος μου και μου λέει ότι όταν τον αγκάλιαζα ένιωθε πολύ ωραία και μου στέλνει τώρα διαφορά μυνήματα όμως τα έχει φτιάξει με μια από την τάξη του αλλά μου ζητησε να φασωθουμε
Επίσης μου είχε ζητήσει να τον βοηθήσω στην χημεία επειδή δεν είναι καλός και τον βοήθησα και όταν είμασταν στο δωμάτιο ήταν άβολα και έκανε διαφορά πράγματα
Δεν ξέρω τι να κάνω σας παρακαλώ βοηθήστε με
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141080 από lida στις 16 Μαρτίου 2018, 3:43μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το θεμα ειναι αν και εσυ τον θελεις και αν σου ηταν αδιαφορος δεν θα εγραφες το μυνημα. Το οτι ειναι 4ος ξαδερφος δεν σημαινει και τιποτα. Η εκκλησια επιτρεπει ακομα και το γαμο απο 2α ξαδερφια κ πανω μας εχει πει η θεολογος. Να τον σκεφτεσαι σαν ενα αγορι σαν ολα και να μην βαζεις στο μυαλο σου τοσο μακρινες συγγενιες σαν εμποδιο. Το να τα εχει φτιαξει πραγματικα με αλλη ειναι προβλημα γιατι τι θελει απο σενα? Δεν καταλαβα αυτο το οτι λες οτι εκανε διαφορα πραγματα τι ενοεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login