Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ΜΗ ΦΤΥΝΕΤΕ!!! Μπορεί να σας χρειαστεί.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Σεξουαλικη ταυτοτητα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141105 από Γιωργος 555 στις 21 Μαρτίου 2018, 12:23μμ

Γιωργος 555

banned
μέλος από: 21/3/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια ειμαι ο γιωργος 15 χρ. Τον τελευταιο καιρο νιωθω πιο πολυ γκει παρα στρειτ κ αυτο με βασανιζει αρκετα. Αυτο διαρκει μονο οταν εχω "ορεξεις" νιωθω σαν να θελω να ειμαι στην θεση μια γυναικας που τον τρωει απο εναν αλλο αυτο διαρκει οσπου να χυσω μετα νιωθω κανονικος.πειτε μου ρε παιδια πως να το αντιμετωπισω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141116 από Sotiris 971 στις 23 Μαρτίου 2018, 4:01μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Γιώργο θα σου περάσει με τον καιρό απλά προσπάθησε νά μήν το σκέφτεσαι καί όταν τό κανείς να τό βλέπεις σαν λάθος
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141118 από Akis2000 στις 24 Μαρτίου 2018, 3:26πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Στην ηλικία που είσαι είναι φυσιολογικό θα έλεγα. Οι ορμόνες σου έχουν χτυπήσει κόκκινο και ερεθίζεσαι με κάθε τι σεξουαλική σκέψη. Είσαι σε ηλικία που προσπαθείς να ανακαλύψεις το τι είσαι και τι σε διεγείρει περισσότερο. Θα συμφωνήσω με τον φίλο πιο πάνω μόνο στο ότι αν δεν είσαι τελικά bi ή gay, κάποια στιγμή θα φύγει από μόνο του. Ειδικά όταν θα αρχίσεις να έχεις εμπειρίες και με άλλες κοπέλες. Διαφωνώ μόνο σε αυτό που λέει «να προσπαθείς να το δεις ως λάθος». Δεν νομίζω να είναι λάθος να αφήνουμε το σώμα μας σε κάτι το οποίο μας ευχαριστεί. Εκτός και είναι κάτι που παρά το ότι σε ερεθίζει, νιώθεις πάρα πολύ άσχημα (ειδικά μετά που τελειώνεις) και θέλεις κάποια στιγμή να σταματήσεις να το σκέφτεσαι. Τότε ναι, κάνε όπως σου λέει ο φίλος πιο πάνω για να το αποβάλεις μία ώρα αρχύτερα. Πάντως έχεις αρκετό καιρό ακόμα μπροστά σου για να διαπιστώσεις τι πραγματικά θα σε ικανοποιεί στη ζωή σου και τι όχι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login