Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημοκρατία είναι 4 λύκοι και 1 πρόβατο να ψηφίζουν για φαγητό.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Σεξ χωρίς προφυλακτικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141117 από Sotiris 971 στις 23 Μαρτίου 2018, 4:05μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Παιδιά το έκανα με μίαν κοπέλα καί αχονομαι μήν πάθω καμία αρρώστια τιν κοπέλα μία μέρα την γνώρισα έχει και κάτι τατουάζ πάνω τής λέτε να μου Μίναν λίγες????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141119 από Akis2000 στις 24 Μαρτίου 2018, 3:39πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν θα έλεγα πως είναι και το πιο ασφαλές σεξ που υπάρχει. Και έτσι όπως περιγράφεις την όλη φάση (άγνωστη, με τατουάζ, χωρίς προφυλακτικό) νομίζω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο για μία σεξουαλική σχέση. Τώρα, όσο ανώριμο και να είναι αυτό το οποίο έκανες, ωστόσο μην βγάζεις σίγουρο συμπέρασμα ότι κόλλησες κάτι ή ότι αυτό που κόλλησες μπορεί να βάλει και σε κίνδυνο τη ζωή σου. Ωστόσο όμως επειδή με αυτά τα πράγματα δεν παίζουν και επειδή έχουμε δει και ακούσει πολλά στις μέρες μας, θα σε συμβούλευα να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις ακόμα και για να σου φύγει και το άγχος. Και από εδώ και πέρα με άγνωστες δεν σου λέω να μην πηγαίνεις, αλλά τουλάχιστον με αυτές να χρησιμοποιείς και προφυλακτικό. Το οποίο δεν προστατεύει μόνο από ασθένειες που είναι και το πιο σημαντικό, αλλά και από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες. Λιγότερο, αλλά επίσης σοβαρό που μπορεί να φέρει τα πάνω κάτω στη ζωή μας. Εύχομαι να πάνε όλα καλά φίλε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141120 από Sotiris 971 στις 24 Μαρτίου 2018, 8:54πμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αχ θεέ μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141121 από Sotiris 971 στις 24 Μαρτίου 2018, 9:34πμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Πος μπορώ να καταλάβω από μόνος μου ότι δεν κόλλησα τπτ.????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141122 από Akis2000 στις 24 Μαρτίου 2018, 12:07μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Δυστυχώς ο μόνος τρόπος να καταλάβεις από μόνος σου εάν έχεις κολλήσει κάτι είναι να αρχίσεις μετά από κάποιο διάστημα να αισθάνεσαι τα συμπτώματα. Και λέω δυστυχώς γιατί όταν θα αρχίσεις να βιώνεις τα συμπτώματα μίας πιθανής μόλυνσης, η κατάσταση να έχει προχωρήσει σε άσχημη και ίσως μη ανατρέψιμης κατάστασης. Τα συμπτώματα μπορείς να τα πληροφορηθείς μπαίνοντας σε σχετική σελίδα στο ίντερνετ. Ωστόσο όμως (και αυτό στο λέω για να σε καθησυχάσω ως ένα βαθμό χωρίς να λέω ότι πρέπει να επαναπαυτείς βέβαια) ότι υπάρχει περίπτωση να μην έχεις κολλήσει κάτι, αλλά εσύ να νιώθεις ότι έχεις κάποια από τα συμπτώματα που μπορεί να έχεις διαβάσει. Αυτό εκτός από την πιθανότητα να τα αισθάνεσαι γιατί όντως μπορεί να είναι έχεις κολλήσει κάτι, δεν αποκλείεται ωστόσο να νομίζεις ότι τα έχεις χωρίς να υπάρχουν απλά και μόνο από το άγχος και το στρες το οποίο βιώνεις λογικά αυτές τις ημέρες. Φίλε μου θα επαναλάβω την συμβουλή στο πρώτο μου σχόλιο, να πας να μιλήσεις με γιατρό και να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις και να σου πει τι πρέπει να κάνεις μέχρι να διαπιστωθεί εάν έχεις ή όχι κολλήσει κάτι. Έχω ακούσει ότι ακόμα και αν έχει κολλήσει κάποιος κάτι, οι εξετάσεις από την αρχή δεν μπορούν να δείξουν κάτι. Ένας άλλος τρόπος και ο καλύτερος θα ήταν να πιάσεις να μιλήσεις ακόμα και την ίδια την κοπέλα χωρίς να ξέρω τι περίπτωση είναι και να διαπιστώσεις από εκεί εάν υπάρχει περίπτωση να φέρει κάποια ασθένεια. Όσο και αν δεν μου αρέσει να στεναχωρώ κάποιον και να τον αγχώνω, νομίζω ότι το άγχος και η στεναχώρια που μεταδίδω εγώ, δεν θα είναι τίποτα μπροστά σε αυτό που θα αντιμετωπίσεις σε μία ενδεχόμενη ασθένεια. Σου ξανά λέω, δεν παίζουν με αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141123 από Sotiris 971 στις 24 Μαρτίου 2018, 3:09μμ

Sotiris 971

μέλος από: 26/2/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Επίσης τις έκανα και στοματικό είναι κι αυτό επικίνδυνο??? νομίζω δεν έχω κολλήσει Κατή επειδή ήταν πολλή λίγη επαφή χωρίς προφύλαξη.. κάποιος που έκανε ότι έκανα είχε κάποιο θέμα???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141260 από ismini86 στις 22 Απριλίου 2018, 5:45πμ

ismini86

μέλος από: 22/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε Σωτήρη. Έχει πολύ δίκιο ο Άκης, δεν παίζουν με αυτά, εγώ είμαι κοπέλα 30 χρονών και έπαιξα με αποτέλεσμα να έχω κολήσει ήδη από τα 23 μου, στην πρώτη μου σχέση δηλαδή λοιμώδη μονοπυρήνωση αλλά και HPV και τώρα τρέχω κάθε τόσο στον γυναικολόγο. Οπότε οπωσδήποτε προφυλακτικό αν θέλεις να μην φοβάσαι για πιθανό μελλοντικό καρκίνο από ΣΜΝ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login