Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Απαισιόδοξος λέγεται ο αισιόδοξος με εμπειρία.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Φόβος για hiv-aids

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141186 από Nikosmo στις 03 Απριλίου 2018, 11:03πμ

Nikosmo

μέλος από: 3/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Τι πιθανότητες εχω να κολλησω οταν μια φορα πήγα με έναν μη γνωρίζοντας αν ειναι οροθετικός ή μη;
Ημουν παθητικός για μισο λεπτο και του πήρα πιπα για λιγο
Ολα χωρίς προφυλακτικό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141198 από Patsasvouras στις 07 Απριλίου 2018, 9:20πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Κάνε εξετάσεις αίματος. Η πιθανότητα είναι πολύ μικρή αλλά στην Ελλάδα βρίσκεσαι... η παιδεία στις σεξουαλικές προφυλάξεις είναι μηδενική.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #141207 από Alekos18 στις 09 Απριλίου 2018, 3:56μμ

Alekos18

Εικονίδιο
μέλος από: 13/4/2012
μηνύματα: 68 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Από πίπα οι πιθανότητες είναι μεν υπαρκτές, αλλα πολύ μικρές. Το απροφύλακτο πρωκτικό είναι κακή ιδέα, γιατί αν ο άλλος είναι οροθετικός και δεν παίρνει αγωγή, η μετάδοση είναι εύκολη. Καλού κακού πήγαινε για εξετάσεις, σε ένα νοσοκομείο μπορείς να τις κάνεις δωρεάν. Για να φανούν αποτελέσματα θα πρέπει να έχει περάσει ένας μηνας περίπου από την επαφή. Αν είσαι Αθήνα ή Θεσσαλονίκη, μπορείς να πας για δωρεάν και ανώνυμη εξέταση στο Ath.Checkpoint ή Thess.Checkpoint αντίστοιχα. Παίρνεις τηλεφωνακι και κλείνεις ραντεβουδάκι, και σε εξετάζουν τσακ μπαμ, ενω παράλληλα θα σε ενημερώσουν σε ό,τι χρειάζεσαι και μπορούν να σου λύσουν οποια απορια θες (και χωρίς παρεξήγηση, φαίνεται πως χρειάζεσαι μια ενημέρωση 😉)

Το κυριοτερο, όχι πανικός! Ο κίνδυνος στην περίπτωση σου είναι υπαρκτος μεν, περιορισμενος δε. Πάνε εξετάσου και άλλη φορά βάλε μυαλό και να είσαι προσεκτικός. Καλη τύχη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141210 από Nikosmo στις 10 Απριλίου 2018, 8:12πμ

Nikosmo

μέλος από: 3/4/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου..Δυστυχώς ειμαι τρομοκρατημένος όσο δε παει..όσον αφορά το Checkpoint ειμαι ενήμερος και πήγα αλλα δυστυχώς βγάζουν αποτελέσματα μέχρι 3 μήνες πριν..άρα τζίφος
Οποτε θα παω σε νοσοκομείο γιατι δεν μπορω να περιμένω άλλους 2 μήνες με την ιδέα αυτή..ήδη οι 10 μερες με εχουν τρελάνει..
Πίστεψε με ειμαι πολυ ενήμερος αλλα η παρόρμηση της στιγμής
Πολλά σαιτ λένε ότι οι πιθανότητες ειναι 0.67-1.5% περίπου για να εχεις γινει οροθετικούς..(παθητικο πρωκτικό σεξ)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login