Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Άλλο το μήλο του Αδάμ κι άλλο του Νεύτωνα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Γλείψιμο κωλοτρυπιδας

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141236 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 10:53πμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Παιδιά ψυχραιμία ολα ακόμα και το δαχτυλο ειναι το λιγότερο πιστεύω είναι ενα είδος πειραματισμού που γίνεται σε ολα τα ζευγάρια κι όχι ανωμαλία εκτός άμα το θέλει άντρας να του το κάνουν σωστά;
Εγώ το σκέφτηκα και είμαι αποφασισμένη να φτάσω με τον δικό μου στο αμήν δε μπορώ να κρατιέμαι άλλο ότι ειναι να γίνει ας γίνει τι λέτε;

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141237 από lida στις 11 Απριλίου 2018, 4:10μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
H παροιμια λεει οτι στον πολεμο και στον ερωτα ολα επιτρεπονται. Τιποτα απο οσα κανει ένα ζευγαρι δεν ειναι βρωμικο ή ανωμαλο. Και εγω τα κανω με το αγορι μου οσα λες και πολλα αλλα ακομα. ΜΗν εχεις ανησυχια ή τυψεις για τιποτα.
Υπαρχουν μονον οι εξης προϋποθέσεις
1 Δεν κανουμε κατι που ο αλλος θα παθει κακο ή θα πονεσει
2 Τηρουμε αυστηρα τους κανονες υγιεινης
3 Ολα γινονται αμοιβαια για παραδειγμα θα του γλυψω την πισω τρυπα και θα μου γλυψει και αυτος τη δικια μου. θα του βαλω κι εγω δαχτυλο ή αντικειμενο πισω του. Στο στοματικο θα τα καταπιω αλλα με το φιλι θα τα γυρισω και στο δικο του στομα να τα καταπιει και αυτος.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141238 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 4:26μμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έγραψε:(lida@11 Απριλίου 2018)
H παροιμια λεει οτι στον πολεμο και στον ερωτα ολα επιτρεπονται. Τιποτα απο οσα κανει ένα ζευγαρι δεν ειναι βρωμικο ή ανωμαλο. Και εγω τα κανω με το αγορι μου οσα λες και πολλα αλλα ακομα. ΜΗν εχεις ανησυχια ή τυψεις για τιποτα.
Υπαρχουν μονον οι εξης προϋποθέσεις
1 Δεν κανουμε κατι που ο αλλος θα παθει κακο ή θα πονεσει
2 Τηρουμε αυστηρα τους κανονες υγιεινης
3 Ολα γινονται αμοιβαια για παραδειγμα θα του γλυψω την πισω τρυπα και θα μου γλυψει και αυτος τη δικια μου. θα του βαλω κι εγω δαχτυλο ή αντικειμενο πισω του. Στο στοματικο θα τα καταπιω αλλα με το φιλι θα τα γυρισω και στο δικο του στομα να τα καταπιει και αυτος.

Εκτός από αυτά σε θέμα ποδολαγνειας έχετε κάνει τίποτα; Γιατί ο δικός μου θέλει και να γλείψουμε ο ένας τις πατούσες του άλλου

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login