Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Κάθε μέρα στη ζωή μου έχει το ίδιο πράμα: Ποικιλία. Θέλω κάτι διαφορετικό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γλείψιμο κωλοτρυπιδας

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141214 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 7:59πμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Με το αγόρι μου όταν κάνουμε σεξ γλειφομαστε σε πολλά μέρη ξεκινάω του γλειφω τα αρχιδια και φτάνω μετα στον κωλο του και τον γλειφω και εκεί είναι άρρωστο μήπως?Επίσης μου λέει ότι του αρέσουν τα δάχτυλα των ποδιών μου (πατούσες) και θέλει να τα γλειψει να το κάνει η ειναι ανωμαλία τι λέτε για όλα αυτά την βοηθεια σας παρακαλώ φοβάμαι

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
5
Μήνυμα #141215 από Patsasvouras στις 11 Απριλίου 2018, 8:15πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν υπάρχει ούτε "φυσιολογικό" ούτε "άρρωστο" στο σεξ άμα αυτό που κάνεις είναι ασφαλή για την υγεία. Άμα υπάρχει σωστή υγιεινή και από τους δύο σας προχωρήστε άφοβα. Μπράβο πάντως που κάνεις γλυφοκώλι στο αγόρι σου είσαι πολύ προχώ. Όσο για τα πόδια σου, να τον αφήσεις να τα γλύψει είναι πολύ ερωτικό. Εδώ τον κώλο του γλύφεις, τα πόδια σε πείραξαν;
Αλλά σεξ ΠΑΝΤΑ με προφυλλακτικό.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141217 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 8:19πμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Η αλήθεια όμως είναι ότι αρχίζει να ερεθίζει κι εμένα αυτό το πράγμα με τις πατούσες αλλά νομίζω ότι σε μια γυναίκα δεν ταιριάζει να γλείφει αντρικές πατούσες σωστά;Αλλά καταβαθος τον αγαπώ τόσο που θέλω να τα κάνω όλα μαζί του κ να τ δείχνω όλο κ περισσότερο την αγάπη μου για αυτόν

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141219 από Patsasvouras στις 11 Απριλίου 2018, 8:24πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δεν υπάρχει ιδανικό και αταίριαστο, υπάρχει μόνο ίσως το "συνηθισμένο" που δεν υποδεικνύει τίποτα. Αν σου αρέσουν τα πόδια του αγοριού σου, απλά κάντο. Σκοπός είναι να φτιάχνεστε μεταξύ σας με αμοιβαία κατανόηση, διάλογο και χωρίς ταμπού.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141220 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 8:29πμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Απλά το μόνο που φοβάμαι ειναι μην τα μετανιώσω όλα αυτά και μετα άμα γίνουν δεν αλλάζουν ποτέ σίγουρα ειναι φυσιολογικά η εγώ είμαι βρωμιαρα;Επίσης έχουμε κάνει κι αλλά πολλά που ντρέπομαι να πω

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141221 από Patsasvouras στις 11 Απριλίου 2018, 8:34πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Γιατί να τα μετανιώσεις; Και βρωμιάρα θα ήσουν αν πήγαινες με αγόρι κάποιας άλλης ή έκανες κάτι ανήθικο. Στο σεξ λέμε δεν χωράνε ταμπού.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141222 από Xristina22 στις 11 Απριλίου 2018, 8:36πμ

Xristina22

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Έχουμε κάνει κ χωρίς προφυλακτικό κ τελείωσε στο στόμα μου κι εγώ τα καταπια υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;μου είχε πει ότι δν είχε κάποιον ιο πριν το κάνουμε

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141223 από Nick244 στις 11 Απριλίου 2018, 8:57πμ

Nick244

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Να πας αμέσως να κανείς εξετάσεις και να κάνετε κ οι 2 στον εγκέφαλο σας γιατί τα πράγματα που ζητάτε κ κάνετε κ οι 2 με το αγόρι σου ειναι παράλογα και άρρωστα τι είναι οι πατούσες γλυκό ειναι να το γλείψεις και το σπέρμα χυμός να πιεις;Και ναι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και να έχετε hiv και οι 2 σας με όλα αυτά και χωρίς προφυλακτικό σοβαρευτείτε με αυτά που κάνετε ρίχνετε το ηθικό σας η αγάπη δε φαίνεται έτσι

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141224 από Patsasvouras στις 11 Απριλίου 2018, 9:25πμ

Patsasvouras

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2018
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Nick244@11 Απριλίου 2018)
Να πας αμέσως να κανείς εξετάσεις και να κάνετε κ οι 2 στον εγκέφαλο σας γιατί τα πράγματα που ζητάτε κ κάνετε κ οι 2 με το αγόρι σου ειναι παράλογα και άρρωστα τι είναι οι πατούσες γλυκό ειναι να το γλείψεις και το σπέρμα χυμός να πιεις;Και ναι υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης και να έχετε hiv και οι 2 σας με όλα αυτά και χωρίς προφυλακτικό σοβαρευτείτε με αυτά που κάνετε ρίχνετε το ηθικό σας η αγάπη δε φαίνεται έτσι

Καλό μεσαίωνα τύπε.
Ότι να 'ναι όμως!
Εκτός αν τρολλάρεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #141225 από Apostoliask στις 11 Απριλίου 2018, 9:39πμ

Apostoliask

banned
μέλος από: 11/4/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Από πότε δηλαδή η ποδολαγνεια μεταξύ άντρα και γυναικας το γλυφοκωλι και η κατάποση σπέρματος ρε παιδιά δείχνουν την αγάπη?Τον άλλο η την άλλη την αγαπάς για τις πατούσες της η τον άλλο για το σπέρμα του?

Σημείωση moderator: Οι λογαριασμοί Xristina22, Apostoliask και Nick244 γίνονται banned διότι είναι κλώνοι του ίδιου ατόμου που αποπειράται να εξαπατήσει τα μέλη του ftou.gr μιλώντας (και διαφωνώντας!) με τον εαυτό του.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login