Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Μπερδεμένος - εγκλωβισμένος στις σεξουαλι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141250 από Akis2000 στις 18 Απριλίου 2018, 11:18πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καταρχάς να πω ότι στην ζωή μου έχω πάει μόνο με γυναίκες. Όπως επίσης ότι έξω στο δρόμο πιο πολύ εξιτάρομαι βλέποντας γυναικεία σώματα παρά αντρικά. Θα έλεγα ότι δεν συλλαμβάνω τον εαυτό μου να μπαίνει στην διαδικασία να παρατηρήσω ένα αντρικό σώμα και πολύ περισσότερο να δημιουργήσω φαντασιώσεις σεξουαλικού περιεχομένου βλέποντας άντρες. Και ως εδώ θα ήταν όλα ξεκάθαρα και ίσως να μην χρειαζόταν να μπω στην διαδικασία να θέσω τον παρακάτω προβληματισμό μου. Και περνώντας σε αυτόν τον τελευταίο να σας αναφέρομαι ότι ανέκαθεν και εδώ και αρκετά χρόνια κυρίως όταν βρίσκομαι μόνος στο σπίτι και μπροστά στον υπολογιστή έχω την επιθυμία να φαντασιώνομαι καταστάσεις με αντρικά σώματα παρακολουθώντας μάλιστα γκέι πορνό με άντρες ή και ακόμα πιο πέρα, να έχω φτάσει στο σημείο να κάνω και διαδικτυακό παιχνίδι με κάμερες με άντρες φτάνοντας στο σημείο κάποιες φορές να τελειώσω. Φυσικά έχω απορρίψει πάρα πολλές προτάσεις αντρών για κανονική φάση. Όχι γιατί δεν θα ήθελα ή δεν έχω φανταστεί να δω πως θα είναι, αλλά γιατί όταν όποτε έχω τελειώσει με κάποιον άντρα στην κάμερα, την αμέσως επόμενη στιγμή έχω ξενερώσει, μέχρι την επόμενη φορά που θα μου ξανά φουντώσει η επιθυμία για κάτι παρόμοιο. Εκείνο που με προβληματίζει πιο πολύ και δεν παίρνω την απόφαση να ενδώσω σε κάποια πρόταση είναι γιατί σκέφτομαι ότι εντάξει, όταν ξενερώνω στην κάμερα το πολύ-πολύ να την κλείσω και να λέω δεν τρέχει τίποτα. Αν όμως κάνω κάτι (που αν βρεθώ με άντρα πολύ «φοβάμαι» ότι θα κάνω), τι θα γίνει αν την επόμενη στιγμή ξενερώσω; Τότε που δεν θα υπάρχει πλέον και γυρισμός; Γιατί καλά και να είναι αυτό που ψάχνω. Αν όμως αποδειχτεί ότι δεν ήταν; Νιώθω ότι δεν θα μπορώ να κοιτάξω και πάλι τους ανθρώπους του περιβάλλοντος μου στα μάτια και ας μην ξέρουν τίποτα. Νομίζω πως αρκεί που θα ξέρω εγώ και που θα τους το κρύβω. Σε κάποιες από τις σχέσεις μου, υπήρξαν γυναίκες που τις άφησα να παίξουν με την πίσω περιοχή μου (γλώσσα, δάχτυλο, μέχρι εκεί) αλλά με αυτές δεν ένιωσα άσχημα ούτε απέναντί τους, ούτε απέναντι στον εαυτό μου. Είναι μάλιστα στιγμές που σκέφτομαι πως μία καλή λύση για να ξεπεράσω τους ενδοιασμούς εάν έκανα κάτι με γυναίκα και άντρα ταυτόχρονα και παρασυρόμενος από το πάθος να έκανα κάτι με τον άντρα. Ίσως έτσι να έδινα στον εαυτό μου το άλλοθι που χρειαζόμουνα σε περίπτωση που το μετάνιωνα μετά λέγοντας ή ξεγελώντας τον εαυτό μου ότι έγινε πάνω στο πάθος της στιγμής. Το ερώτημά μου κλείνοντας είναι πόσοι από εσάς διακατέχεστε από παρόμοια σεξουαλικά μπερδέματα και πως θα χαρακτηρίζατε κάποιον με τα παραπάνω χαρακτηριστικά που σας περιέγραψα;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #141254 από Cottoneyejoe στις 18 Απριλίου 2018, 11:56μμ

Cottoneyejoe

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2018
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημερα ρε αγορινα .
Αρχικα θα ηθελα να σου πω οτι λιγο καιρο πριν θα ταυτιζομουν με την κατασταση σου . Οποτε θα μιλησω για τον εαυτο μου και πως αντιμετοπισα εγω καταστασεις . Παντα ειχα αυτην την εσωτερικη κοντρα σχετικα με την σεξουαλικοτητα μου . Σε εμενα λοιπον φιλε αρεσουν και τα αγορια σωματικα αλλα δεν θα μπορουσα ποτε να με φανταστω σε σχεση με αγορι . Οποτε η κατασταση ηταν λιγο παρομοια με εσενα . Οταν εφευγε η καυλα ξενερωνα . Καπου εδω υπαρχει η περιπτωση καποιος να υποθεσει οτι η ομοφοβικη ιδεα ειχε μεινει στο υποσεινηδητο μου και αυτο με αηδιαζε η κατι τετοιο(?) . Ουτε καν :P . Στη συνεχεια λοιπον καταλαβα οτι ειναι πιο πολυ θεμα χαρακτηρα για μενα . Δηλαδη ενω γουσταρα το σεξ , σαν χαρακτηρας με αγορια ειχα παντα την εντυπωση οτι ειμασταν σαν κολλητοι . Οποτε σχεση σοβαρη δεν δουλευε ποτε . Με τα κοριτσια σε σχεσεις ολα ηταν κομπλε αλλα το σεξ λιγοτερο καλο . Εν τελει εχω υιοθετησει μια νεα φιλοσοφια κατα την οποια ειμαι πρακτικα bi χωρις να χρησιμοποιω τον ορο (με ξενερωνει απιστευτα πολυ) . Οταν η ιδεα του σεξ με αγορια ωριμασει στο κεφαλι σου και το δεις πιο χαλαρα , η ξενερα θα φυγει .
Ακομα προσπαθω να καταλαβω τι παιζει στο κεφαλι μου αδερφε και συγνωμη αν δεν σε καλυψα αλλα ειδα οτι βρισκεσαι σε παρομοια φαση και ειπα να ποσταρω . Ποιος ξερει , ισως λυσουμε μαζι το χαμο   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141255 από Akis2000 στις 19 Απριλίου 2018, 11:21πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Καλά, ούτε και εγώ θα μπορούσα να φανταστώ την ζωή μου μελλοντικά σε μία σχέση με άντρα. Και δεν έχει να κάνει μόνο με τον περίγυρό μου που θα τους έπεφτε σαν κεραυνός καθώς ξέρουν ότι πηγαίνω και μου αρέσουν μόνο γυναίκες. Δεν φαντάζομαι τον εαυτό μου σε σχέση με άντρα ακόμα και αν ήξερα ότι θα το αποδεχόντουσαν στον στενό μου κύκλο αλλά και στην κοινωνία που ζω. Είναι κάτι που θα έλεγα δεν με γεμίζει. Ότι νιώθω έχει να κάνει αποκλειστικά με το σεξ και το κατά πόσο με διεγείρει μέχρι στιγμής η ιδέα να κάνω κάτι με άντρα, τόσο ενεργητικά, όσο κυρίως παθητικά μιας και εκεί επικεντρώνεται το ενδιαφέρον μου για πειραματισμό μιας και ενεργητικό ρόλο έχω και με τις γυναίκες (όσο και φαντάζομαι θα ήταν άλλη η αίσθηση να μπαίνεις σε μία γυναίκα και άλλο σε άτομο με το δικό σου φύλλο. Λες πως όταν η ιδέα του σεξ με αγόρια ωριμάσει στο μυαλό μου, η ξενέρα τις επόμενης στιγμής της κορύφωσης θα έχει εξαφανιστεί. Πάνω σε αυτό έχω να συμπληρώσω κάτι που δεν ανέφερα στην αρχική μου τοποθέτηση. Κάπου είπα ότι με αγχώνει το γεγονός ότι μπορεί να ξενερώσω αν κάνω κάτι με άντρα, αλλά το χειρότερο από το να το κάνω σε κάμερα, είναι ότι εκεί θα έχω κάνει κάτι που δεν θα μπορώ να το πάρω πλέον πίσω και θα νιώθω άσχημα απέναντι στην κοινωνία μου ασχέτως εάν δεν θα ξέρει τίποτα. Στο σημείο αυτό να πω ότι με αγχώνει εξίσου κα το γεγονός του να μου αρέσει τελικά σε τέτοιο βαθμό που να αποτελέσει πλέον μέρος της σεξουαλικής μου ζωής και στο μέλλον χωρίς να μπορέσω να το αρνηθώ. Εφόσον όμως δεν μπορώ να φανταστώ την ζωή μου με άντρα στο μέλλον, πως θα μπορώ να λειτουργώ στη ζωή μου; Ξέρεις, αυτού του είδους η κρυφή ζωή δεν ήταν κάτι που φανταζόμουν για μένα. Γενικά δεν ένοιωθα άνετα με το να κρύβομαι. Θα μου πεις, και τώρα δεν κρύβεσαι; Ναι, αλλά άλλο να κρύβω τις επιθυμίες μου και άλλο τις ίδιες μου τις πράξεις. Ωχ, τι να κάνω… ειλικρινά είναι στιγμές που νιώθω ότι πνίγομαι στα θέλω και στα πρέπει μου και δεν μπορώ να απολαύσω το συγκεκριμένο κομμάτι της ζωής μου όπως ίσως πραγματικά θα ήθελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login