Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Τρίτη, 16 Απριλίου

Αδικη ανησυχια ή σοβαρο προβλημα ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141310 από Paparios1000 στις 14 Μαΐου 2018, 5:36μμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Την καλησπερα μου σε ολα τα μελη της κοινοτητας.
Θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια εμπειρια που ειχα σχετικα προσφατα και θα ηθελα πολυ να ακουσω μπολικες αποψεις, αν γινεται.
Λοιπον, ειμαι 18 χρονων και πριν 3 μηνες ειχα μια επικινδυνη, θεωρητικα παντα, επαφη με μια μαυρουλα στην Πατησιων.
Φορεσα προφυλακτικο κανονικα και αφου εγινε η πραξη πηγα σπιτι μου και επλυνα το πεος μετα απο 15-20 λεπτα. Ο κυριος φοβος μου ειναι αν εχω κολλησει κατ αρχην hiv, αν ειχε κιολας η κοπελα, μην την αδικω, οπως προειπα φορουσα ολη την ωρα προφυλακτικο και δεν εσπασε.
Το θεμα ειναι οτι την επομενη μερα εβγαλα κατι κοκκινα σημαδια στον κορμο του πεους, τα οποια δεν με ενοχλησαν καθολου και εξαφανιστηκαν μετα απο μια βδομαδα. Επειτα ειχα ξηροδερμια και φαγουρα στο πετσακι, πλεον εχω μονο ξηροδερμια και μου φαινεται σαν να εχει φλεγμονη το πετσακι (ισως φταιει ο αυνανισμος, δεν κοβεται) γενικα δοκιμασα και αντιμυκητασιακες κρεμες και πλυσεις με betadine οπως μου υπεδειξαν οι γιατροι και παρολα αυτα εγω δεν βλεπω καποια βελτιωση, δηλαδη αυτο που μου φαινεται εμενα ως φλεγμονη στο πετσακι δεν εχει φυγει. Παρολα αυτα ανοιγει κανονικα και εμφανιζεται το κεφαλι ολοκληρο χωρις κανενα προβλημα. Μηπως μεγαλωνει ακομα λογω της ηλικιας ; Επισης στη βαλανο εχω ακομα ενα πολυυυυυ μικρο κοκκινο σημαδακι κοντα στην ουρηθρα που ισα ισα φαινεται, αν και δε με ενοχλει, απλα με παραξενευει και με τρομαζει. Τελος εχω και κατι ασπρα σημαδια γυρω γυρω απο την ουρηθρα, δεν με ενοχλουν βεβαια, αλλα θα θελα να γνωρισω τι ειναι
Εχω σταθερη σχεση εδω και ενα μηνα και δε θελω να θεσω σε κινδυνο την υγεια της κοπελας, οταν κανουμε σεξ για πρωτη φορα
Βοηθηστε σας παρακαλω με οποιες γνωσεις ή εμπειριες εχει ο καθενας
Σας ευχαριστω εκ των προτερων για το χρονο που διαθεσατε και για την βοηθεια που μου προσφερατε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141311 από Paparios1000 στις 14 Μαΐου 2018, 6:26μμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Να προσθεσω επισης οτι πλεον μετα τον αυνανισμο το πετσακι και η βαλανος αποκτουν ενα εντονο κοκκινο χρωμα, χωρις πονο βεβαια και αφου ηρεμησει η βαλανος αποκτα το μωβ χρωμα, αλλα το πετσακι γινεται ασπρο, σαν να μην αιματωνεται και το δερμα σε στο πετσακι εκτος αυτου φαινεται σαν να ειναι πολυ λεπτο, δηλαδη φαινονται πολυ πιο εντονα πολυ μικρες φλεβες, ενω πριν ηταν πιο παχυ το δερμα στο πετσακι που περικλειει τη βαλανο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141312 από Paparios1000 στις 15 Μαΐου 2018, 9:58πμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ρε παιδια μια απαντηση οπως "δεν εχεις τιποτα, τσαμπα ανησυχεις" ή "τραβα κοιταξου γιατι μπορει να εχεις το ταδε προβλημα" θα βοηθουσε, γιατι με εχει φαει το αγχος
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141313 από τραγικός στις 15 Μαΐου 2018, 3:13μμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Λοιπόν φίλε,απο όσα διάβασα βλέπω έχεις πολλά περίεργα "θέματα"
και η γνώμη μου θα ήταν να πας σε έναν γιατρό να το κοιτάξεις στα σίγουρα,μπορεί να μην είναι τίποτα εφόσον πήρες προφύλαξη αλλά καλά έιναι να πάς να το δείς να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Μπορείς να πατήσεις μια αποδεκτή αν θέλεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141314 από Paparios1000 στις 15 Μαΐου 2018, 3:36μμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστω πολυ για το χρονο που διεθεσες και για την απαντηση σου
Υ.Γ. για hiv/aids τι παιζει ?
Να σαι καλα

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141315 από Paparios1000 στις 15 Μαΐου 2018, 4:15μμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Επισης σε τι ειδους γιατρο πρεπει να παω και τι εξετασεις πρεπει να κανω ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141317 από τραγικός στις 16 Μαΐου 2018, 8:07πμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Κοίτα,εφόσον πήρες προφύλαξη και δεν έσπασε όπως είπες,απο ότι ξέρω δεν παίζει κάτι τέτοιο για hiv-aids.Tώρα για γιατρούς ακριβώς τι και πως δεν πολύ γνωρίζω,απο ότι ξέρω ΤεστΠαπ πρέπει να κάνεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141320 από Paparios1000 στις 16 Μαΐου 2018, 10:31πμ

Paparios1000

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Χαχαχαχα καλο αστειο, μονο που το τεστ παπ απευθυνεται σε γυναικες και μονο, εκτος κι αν οι αντρες εβγαλαν αιδοιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141321 από τραγικός στις 17 Μαΐου 2018, 10:12πμ

τραγικός

Εικονίδιο
μέλος από: 26/3/2013
μηνύματα: 76 αποδεκτές 0
Κοίτα δεν ξέρω γιατί το έγραψα αυτό ;p,κάτι άλλο θα σκεφτόμουν,αλλά εκεί που έμπλεξες μπορεί να χρειαστείς και παπ ;ppp
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141332 από O-Mpampas-Sas στις 23 Μαΐου 2018, 7:30πμ

O-Mpampas-Sas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/5/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πηγαινε σε ουρολογο για εξετασεις ΑΜΕΣΑ. δεν παιζουν με αυτα τα πραγματα.
τι την ηθελες την αμαρτια κι εσυ;
αφου το ξερεις, αν πετυχει η μαλακια, τυφλα να 'χει το..
ξερεις..

ΥΓ:προσοχη. μην κανεις σεξ ακομα με την κοπελα και τη νκολλησεις τπτ. ικανοποιησε την αλλιως. προσεχε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login