Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Στο χωριό μου έχουμε τόσα λίγα τηλέφωνα που και λάθος να πάρεις βγαίνει κάποιος γνωστός που σου λέει το σωστό.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ο φίλος μου είναι gay;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141327 από HarrisTs1997 στις 21 Μαΐου 2018, 8:41πμ

HarrisTs1997

Εικονίδιο
μέλος από: 21/5/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Αυτό με βασανίζει εδώ κΙ μέρος . Ένας γνωςτος μου δεν αναφέρει στο προφίλ στο fb αν του αρέσουν η άντρες η γυναίκες , αλλα ούτε είχε και ποτέ σχέση με κορίτσι . Αλλα επειδή δεν συνιθυζουμε να μιλάμε , τώρα τον τελευταίο καιρό με κοιτάει και μιλάμε συνέχεια τώρα . Πως μπορώ να καταλάβω εάν είναι πραγματικά gay
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141328 από Akis2000 στις 22 Μαΐου 2018, 8:40πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε και καλώς όρισες στην παρέα μας. Καταρχάς δεν είναι απαραίτητο να γράφει κάποιος στο προφίλ του αν του αρέσουν άντρες ή γυναίκες. Το αρχικό ερώτημα είναι όχι τι αρέσουν σε αυτόν, αλλά σε εσένα. Και αυτό για να καταλάβουμε τι ζητάς εσύ έτσι ώστε να μπορέσουμε να βοηθήσουμε. Δηλαδή, αν στην περίπτωση που είναι όντως gay, απευθύνεσαι σε εμάς γιατί τυγχάνει να αρέσουν και εσένα οι άντρες και έτσι μας ρωτάς το πως θα μπορούσες να τον προσεγγίσεις ή μας ρωτάς πως θα το καταλάβεις αν είναι έτσι ώστε να απομακρυνθείς προσεκτικά γιατί μπορεί να είσαι στρέιτ; Σορρυ αν σε μπέρδεψα αλλά θα βοηθούσε αν από μέρος σου μας έλεγες λίγα παραπάνω πράγματα για σένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login