Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός του σκύλου, το βιβλίο είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου. Εντός του σκύλου είναι πολύ σκοτεινά για να διαβάσει κανείς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Με έπιασαν στα πράσα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141526 από Greg1234 στις 21 Ιουνίου 2018, 6:39μμ

Greg1234

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μέλη του ftou έχω μια απορία που με τρώει πολύ καταρχάς είμαι 16 χρόνων και των έχω σε στύση 15.2 το θέμα μου είναι σας έχουν πιάσει ποτέ οι γονείς σας ή κάποιος άλλος καυλωμενο? Και το κάνατε πως αντέδρασαν τι σκηνικό παίχτηκε πείτε μου σας παρακαλώ πολύ εμπειρίες σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141544 από lida στις 26 Ιουνίου 2018, 12:13μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εμενα με εχει πιασει η μαμα μου να αυνανιζομαι οταν πηγαινα 2α γυμνασιου. Ημουνα μονη στο σπιτι και ξαπλωμενη στον καναπε στο σαλονι. Μπηκε η μητερα μου χωρις να την ακουσω και με βρηκε να εχω ξεκουμπωσει το παντελονι μου και να εχω το χερι μου μεσα στο εσωρουχο και να παιζω. Γελασε και βγηκε αμεσως εξω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141642 από Blackjack στις 10 Ιουλίου 2018, 5:21πμ

Blackjack

μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Με έχουν πιάσει στο στρατο στις τουαλετες ν τον παίζω όρθιος κ μ αρεσε ν μ κοιτανε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141649 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 12:17μμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μ ε εχει δει η μητερα μου καυλωμενο να προσπαθω να τον φτιαξω να μην φαινεται αλλα δεν εχει πει τπτ .Ο πατερας μου με εχει καταλαβει πολλες φορες και πεταει τδιαφορα σαν κι αυτα που λενε οι γονεις για να δειξουν οτι ειναι κουλ και κοντα στα παιδιακαι καλα οτι η σχεση του πατερα με τον γιο ειναι ιδιατερη αφου και αυτος στη ηλικια σου ειχε τις καυλες του και μαλακιζοταν συχνα.μια ακομη φορα στο σχολειο φασωνομουν με μια κοπελα και οταν φυγαμε απο τις τουαλετες για να παρουμε το λεοφωρειο η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο.Μιλαμε δεν ξερω αν ειχα καυλωσει ξανα ετσι .Φορουσα σορτσακι και ολα διαγραφονταν ,το κεφαλι ,ολα ξεκαθαρα μονο οι φλεβες δεν φενονταν..τοτε παρα πολλοι γυριζαν και με κοιταξαν αλλα και τι να εκανα...ακομα πολλε φορες με εχουν δει φιλοι ,που την εχουμε παιξει και παρεα.Μια φορα δεν ειχαν δει εμενα αλλα ειχα δει εγω καποιον αλλον.Ο θειος μου με τον οποιο δεν εχουμε μεγαλη διαφορα εγω 18 αυτος 25 ειχα βαλει τσοντουλα και την επαιζε κανονικοτατα και μπηκα εγω και τον ειδα..εν τελει δεν τρεχει τπτ ,ειναι απολυτα φυσιολογικο..τοσες και τοσες φορες δεν καυλωνεις παραλια και γινεσαι θεαμα..ειναι αβολο το καταλαβαινω αλλα ολοι οι αλλοι τουλαχιστον οι αντρες το κατανοουν.αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login