Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτου σου!
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Σας εχουν δει ποτε;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141536 από MhtsakosRawr στις 25 Ιουνίου 2018, 5:38μμ

MhtsakosRawr

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα σε αυτο το θεμα θα ηθελα να μου πειτε τις εμπειριες σας στο θεμα του γυμνου.Δλδ σας εχει δει ποτε κανεις εσας ή εχετε δει ποτε καποιον εσεις καταλαθος ή επιτηδες;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141539 από Mirius05 στις 26 Ιουνίου 2018, 4:34πμ

Mirius05

Εικονίδιο
μέλος από: 26/6/2018
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Εμένα μια φορά με πιάσανε να βαράω μαλακια δεν είχα καταλαβει ότι είχαν έρθει σπιτι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141541 από Akis2000 στις 26 Ιουνίου 2018, 4:56πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Κατά λάθος μία φορά. Έμενα σε ένα σπίτι χαμηλό όπου η αυλή ένωνε δύο δρόμους και συχνά περνούσαν από εκεί για να κόψουν δρόμο. Η πόρτα του δωματίου μου ήταν δίπλα ακριβώς από την εξώπορτα. Μία φορά μεσημέρι καλοκαιριού που έκανα μπάνιο είπα να πάω βιαστικά στο δωμάτιό μου και επειδή ήταν νέκρα εκείνη την ώρα είπα ότι δεν θα περνάει σίγουρα κανείς. Ε μέχρι να ανοίξω την πόρτα έτυχε εκείνη την ώρα να περάσουν δύο κοπέλες και να με δουν εντελώς γυμνό. Η μία είχε φάση σάστισε και κοίταξε αμέσως πάλι μπροστά ενώ η άλλη κατέβασε και τα γιαλιά ηλίου της για να με δει καλύτερα. Ήταν σίγουρα μία άβολη αλλά και ταυτόχρονα μία στιγμή που εξιτάριζε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141543 από lida στις 26 Ιουνίου 2018, 12:05μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Moυ κανει εντυπωση πως κανετε ετσι για το γυμνο. Εχω συνηθισει απο μικρη να μην ντρεπομαι για το σωμα μου και το σωμα των αλλων. Με εχουν δει γυμνη πολλοι αντρες και γυναικες και εχω δει πολλους. Απο μωρο πηγαιναμε με τους γονεις μου σε παραλιες γυμνιστων. Στην οικογενεια μου δεν εχουμε ντροπες. Απο μικρη με ξαδερφια φιλες και φιλους δεν ειχαμε προβλημα να δουμε ο ενας τον αλλο γυμνο. Εχω συνηθισει να κοιμαμαι καλοκαιρι και χειμωνα εντελως γυμνη. Ακομα το καλοκαιρι οταν ειμαι μονη σπιτι κλεινω τις κουρτινες και κυκλοφορω ολογυμνη. Παιδια μην εχετε προβλημα με το σωμα σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141553 από Akis2000 στις 27 Ιουνίου 2018, 10:42πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0
Βρε συ Lida μην τα «παίρνεις»… δεν σου είπε ούτε αυτός αλλά ούτε και κάποιος άλλος ότι πρέπει απαραίτητα να έχει κάποιος πρόβλημα με το σώμα του μόνο και μόνο επειδή ρώτησε εάν τον έχουν δει γυμνό. Και εάν εσένα όπως λες οι γονείς σου σε πήγαιναν από μικρή σε παραλίες γυμνιστών και πολύ καλά κάνανε καθώς αυτό σε βοήθησε στο να μην έχεις η ίδια από πολύ νωρίς, πριν ακόμα φτάσεις σε ηλικία σεξουαλικής ολοκλήρωσης αναστολές στο να σε βλέπει κάποιος γυμνή, υπάρχει πολύς κόσμος που οι γονείς τους δεν έκαναν το ίδιο με τους δικούς σου. Όπως φυσικά ούτε και η δικοί μου. Βέβαια εγώ όπως έχω αναφέρει εδώ και μερικά χρόνια εδώ μέσα, έστω και με καθυστέρηση αυτό το τελευταίο το επιδίωξα μόνος μου χωρίς να χρειαστεί να με πάρει κάποιος από το χέρι (μεταφορικά και κυριολεκτικά) και να με πάει σε παραλία γυμνιστών. Τέλος, ένα εξαιρέσουμε το θέμα της παρουσίας σε παραλία γυμνιστών, όλα τα άλλα που ανέφερες δεν νομίζω να είναι ξένα προς τον περισσότερο κόσμο. Όλοι σε μικρή ηλικία κυκλοφορούσαμε γυμνοί με φίλους και ξαδέρφια, και σίγουρα σε πολλούς εδώ μέσα αρέσει να κοιμούνται γυμνοί αλλά και να κυκλοφορούμε γυμνοί με κλειστές πάντα τις κουρτίνες εφόσον το επιτρέπει η θερμοκρασία. Αν και αυτό το τελευταίο, δεν θα σε εξιτάριζε η ιδέα να ξέρεις ότι με κάποιον τρόπο κάποιοι μπορεί να σε παρακολουθούν να κυκλοφορείς γυμνοί στον προσωπικό σου χώρο; :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141557 από Kingzz στις 28 Ιουνίου 2018, 12:47πμ

Kingzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εμένα μία φορά στην παραλία το βράδυ που είχα βγάλει το μαγιό και με είδε μια φίλη μου που τράβαγα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141559 από MhtsakosRawr στις 28 Ιουνίου 2018, 8:23πμ

MhtsakosRawr

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Και για πες μας Kingzz πως αντεδρασε η φιλη σου;;Επισης ρωταω για εμπειριες και δεν λεω τις δικες μου.Εμενα με εχει δει ο κολλητος μου πολλες φορες και μια φορα η κολλητη μου που ετυχε να αλλαξουμε μαζι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141560 από Kingzz στις 28 Ιουνίου 2018, 8:29πμ

Kingzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Υπήρχε αμηχανία βασικά της είπα συγγνώμη για αυτό και μου είπε δεν πειράζει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141644 από Γιωργος__ στις 10 Ιουλίου 2018, 10:32πμ

Γιωργος__

μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Με εχουν δει φίλοι μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141646 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 11:45πμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
πολλες φορες στα αποδυτηρια οταν αλλαζουμε και κανουμε ντουζ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login