Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η πραγματικότητα είναι για τους δύστυχους που δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν τη φαντασία.
Τρίτη, 23 Απριλίου

Δεν εχω ορεξη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141570 από giannis_il03 στις 30 Ιουνίου 2018, 11:05πμ

giannis_il03

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2018
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδια. Ειμαι 15 και τον τελευταιο καιρο δεν εχω πολλη ορεξη να τον παιξω οπως παλια. Τον παιζω μια φορα τη μερα και μπορει καμια φορα να περασει και μερα που να μην τον παιξω. Πια καποιες φορες που ξυπναω δεν μου ειναι σηκωμενος οπως ηταν παντα παλια οταν ξυπναγα και οταν τον παιζω τα χυσια δεν πεταγονται οπως γινοταν πριν λιγο καιρο αλλα φευγουν ακριβως απο κατω η μενουν στο χερι μ. Ξερετε τι φταει; Ειναι σοβαρο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141571 από Kingzz στις 30 Ιουνίου 2018, 4:22μμ

Kingzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/6/2018
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Σοβαρό δεν είναι. Μπορεί να φταίει η ψυχολογική διάθεση με αποτέλεσμα να μην έχεις αυτη την τόνωση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141581 από GiorgosMK στις 02 Ιουλίου 2018, 2:52μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Καμία φορά το παθαίνω και εγώ
Ολοκληρώνω χωρίς ευχαριστηση
Αν κάνεις ίσως λίγο γυμναστική(ποδήλατο,τρέξιμο,κολύμπι κτλπ) να τρέξει το αίμα λίγο παραπάνω θα σε βοηθήσει
Το διάβασα κάπου πως με την άσκηση έχουμε καλύτερη επίδοση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141591 από Fotios στις 03 Ιουλίου 2018, 9:31μμ

Fotios

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(giannis_il03@30 Ιουνίου 2018)
Γεια σας παιδια. Ειμαι 15 και τον τελευταιο καιρο δεν εχω πολλη ορεξη να τον παιξω οπως παλια. Τον παιζω μια φορα τη μερα και μπορει καμια φορα να περασει και μερα που να μην τον παιξω. Πια καποιες φορες που ξυπναω δεν μου ειναι σηκωμενος οπως ηταν παντα παλια οταν ξυπναγα και οταν τον παιζω τα χυσια δεν πεταγονται οπως γινοταν πριν λιγο καιρο αλλα φευγουν ακριβως απο κατω η μενουν στο χερι μ. Ξερετε τι φταει; Ειναι σοβαρο;


Ένδειξη του ότι μεγαλώνεις. Με τον καιρό σε όλους τους άνδρες μας συμβαίνει. Αυτό μπορεί να ωφείλεται σε πολλά με κυριότερα τα αίτια της ψυχολογίας, αν στρεσσάρεσαι γενικά, αν έχεις παραπάνω κιλά, ακόμη και αν δεν σου αρέσει σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια πάντοτε κάτι στο ίδιο σου το σώμα. Μετά σαφώς υπάρχουν και περιπτώσεις που μπορεί να οφείλεται ακόμη και στις ορμόνες σου. Σαφώς σε αυτή την περίπτωση μόνο μέσω επίσκεψης κάποιος ειδικός θα μπορέσει να σε διαφωτίσει αλλά σίγουρα στην ηλικία σου είναι λίγο δύσκολο. Όπως και να χει δώσε χρόνο στον εαυτό σου και απλά παρατήσε αν σου συμβαίνει με μεγάλη συχνότητα αυτό που περιγράφεις. Αν και δεν καταλαβαίνω, απλά δεν αισθάνεσαι ερωτική διάθεση ή επιθυμία του να αυνανιστείς. Όπως και να χει δεν νομίζω πως είναι κάτι το οποίο θα έπρεπε να σε απασχολεί και αρκετά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login