Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διασκέδαση είναι η τέχνη να κουράζεσαι τις ώρες της ανάπαυσης.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ομαδικος αυνανισμος Βοήθεια!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141584 από TomL στις 03 Ιουλίου 2018, 2:47πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλημέρα μέλη του ftou.gr. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό(σορρυ για το μεγαλο κείμενο). Όπως κάθε καλοκαίρι πηγαίνω διακοπές με τους γονείς μου . Αυτήν τη φορά πηγαμε σε νησί δλδ ακόμα είμαστε και θα κάτσουμε για έναν μήνα. Διάβαζα τις ιστορίες σας με ομαδικό αυνανισμο με κολλητούς και με έπιασαν οι καυλες μου . Εδώ είναι ένα παιδί από το σχολείο μου αλλά δεν κάνουμε πολύ παρέα οπως παλιά αλλά μιλάμε δεν έχουμε μαλώσει. Εγώ είμαι 14 και αυτός 13 στα 14 . Θέλω να του πω να αυνανιστουμε μαζί αλλά δεν ξέρω πως θα το πάρει διότι δεν έχουμε και κολλητές σχεσεις όπως ανεφέρα και είναι και από χωριό. Χρειαζομαι βοήθεια πλζ!!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141585 από TomL στις 03 Ιουλίου 2018, 8:20πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Θέλω πάρα πολύ να το κάνω αλλά δεν ξέρω πως να του το πω πλζ πειτελικά μου ιδεες!!! Τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141586 από MhtsakosRawr στις 03 Ιουλίου 2018, 8:47πμ

MhtsakosRawr

Εικονίδιο
μέλος από: 13/6/2018
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε, η συγκεκριμενη επιθυμια σου ειναι οντως υπερβολικα καυλωτικη και σου συστινω να την πραγματοποιησεις.Καταρχην με το ατομο που θα το κανεις θα πρεπει να εχεις καποια οικειοτητα.Θα του το φερεις με τον εξης τροπο θα του πεις να ερθει σπιτι σου να κανονισεις να ειστε μονοι ή σπιτι του και εκει που θα αραζετε θα βαλεις και καλα μια τσοντα ετσι για την πλακα, μετα απο λιγο οσο παρακολουθειται θα του πεις οτι πρεπει οπωδηποτε να την παιξεις ακομα και πισω απο μαξιλαρι για να μην σε βλεπει επισης μπορεις να του πεις να κανετε συγκριση τα μορια σας ετσι για το χαβαλε και καπου εκει θα παει απο μονο του εκει που θελεις.Δοκιμασε το ειναι υπερτατη καυλα και εγω με τον κολλητο μου το κανουμε καιρο τωρα στην αρχη πολυ διακριτικα πισω απο σεντονια μαξιλαρια και τωρα γδυνομαστε ολογυμνοι ο ενας μπροστα στον αλλο και αυνανιζομαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141587 από Akis2000 στις 03 Ιουλίου 2018, 9:11πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όπως έχω καταλάβει από τα πρώτα μηνύματα τα οποία ανέβασες είσαι σε μία ηλικία που οι ορμόνες σου έχουν βαρέσει κόκκινο και σε εξιτάρει κάθε τι γυμνό ανεξάρτητα εάν είναι γυναίκα ή άντρας. Τώρα η επιθυμία σου να κάνεις κάτι ερωτικό με κάποιον του ίδιου φύλλου με εσένα έχει να κάνει με αυτή τη φάση που περνάς. Είναι και αυτό το απαγορευμένο το οποίο μας περνάνε από μικρούς που μας κάνει άθελά μας να μας ασκεί μία έλξη προς αυτό που πολλές φορές ξεπερνάνε ακόμα και την επιθυμία μας για φάση με άτομο διαφορετικού φύλου. Στο θέμα σου τώρα, πως δηλαδή θα πείσεις τον φίλο σου να ενδώσει στις επιθυμίες σου. Καταρχάς θα πρέπει στο πίσω μέρος του μυαλού του να υπάρχει και σε αυτόν αυτή η επιθυμία, έστω και σε μικρότερο βαθμό από ότι υπάρχει στο δικό σου. Γιατί εάν το έχει αποκλείσει εντελώς τότε κινδυνεύεις εκτός από το χρόνο που θα χάσεις εσύ, να χάσει και αυτός πάσα ιδέα για εσένα. Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να νιώσεις και εσύ πολύ άσχημα για κάποιο διάστημα μέχρι να ξεχαστεί κάπως. Μαύρες διακοπές δηλαδή. Μπορείς πάντως να τον προσεγγίσεις με τέτοιο τρόπο που συνηθίζεται μεταξύ αγοριών. Πρώτον πρέπει να επιλέξετε τον χώρο. Χωρίς να ξέρω το μέρος στο οποίο βρίσκεστε, αν δεν γίνει στο σπίτι που μένετε ενός από τους δύο (καθώς πρέπει να είστε ανεπηρέαστοι από τυχόν επισκέψεις) τότε μπορείτε να πάτε σε καμιά παραλία απομακρυσμένη μακριά από βλέμματα ανθρώπων. Στα σπίτια συνήθως υπάρχουν υπολογιστές που σημαίνει ιντερνέτ που σημαίνει τσόντες. Στην παραλία που είπα υπάρχουν μόνο κινητά. Φρόντισε να έχεις 1-2 βιντεάκια ή φώτο που ξυπνάνε την επιθυμία (όχι gay καλύτερα). Εκεί πες του κάτι σαν «αν δεν ήσουν εδώ τώρα θα την έπαιζα» προκειμένου να κόψεις αντίδραση και αν δεις ότι δεν ανταποκρίνεται, επέμεινε λέγοντας ότι δεν αντέχεις άλλο και θα την παίξεις ακόμα και χρειαστεί να κρυφτείς κάπου. Και μόνο ότι είστε σε περιβάλλον εξοχής και ότι ξέρει ότι την παίζει αυτό θα κάνει ακόμα πιο καυλωτική την όλη φάση. Ίσως κάπου εκεί νιώσει πιο άνετα και αυτός και ανταποκριθεί. Εννοώ να την παίξει και αυτός.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141588 από TomL στις 03 Ιουλίου 2018, 9:52πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Το θέμα είναι πως δεν έχω πολύ οικειότητα μαζί του και δεν ξέρω άμα είναι κλειστομυαλος. Επίσης με έχουν πιάσιμη καυλες μου (σορρυ για την έκφραση ) και είναι το μόνο άτομο που γνωρίζω εδώ. Μήπως άμα γνώριζα έναν άλλο θα ήταν πιο άνετα να αυνανιστουμε μαζί και τα λοιπά ή όχι; τι προτείνετε ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141589 από TomL στις 03 Ιουλίου 2018, 10:49πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Akis2000@03 Ιουλίου 2018)
Όπως έχω καταλάβει από τα πρώτα μηνύματα τα οποία ανέβασες είσαι σε μία ηλικία που οι ορμόνες σου έχουν βαρέσει κόκκινο και σε εξιτάρει κάθε τι γυμνό ανεξάρτητα εάν είναι γυναίκα ή άντρας. Τώρα η επιθυμία σου να κάνεις κάτι ερωτικό με κάποιον του ίδιου φύλλου με εσένα έχει να κάνει με αυτή τη φάση που περνάς. Είναι και αυτό το απαγορευμένο το οποίο μας περνάνε από μικρούς που μας κάνει άθελά μας να μας ασκεί μία έλξη προς αυτό που πολλές φορές ξεπερνάνε ακόμα και την επιθυμία μας για φάση με άτομο διαφορετικού φύλου. Στο θέμα σου τώρα, πως δηλαδή θα πείσεις τον φίλο σου να ενδώσει στις επιθυμίες σου. Καταρχάς θα πρέπει στο πίσω μέρος του μυαλού του να υπάρχει και σε αυτόν αυτή η επιθυμία, έστω και σε μικρότερο βαθμό από ότι υπάρχει στο δικό σου. Γιατί εάν το έχει αποκλείσει εντελώς τότε κινδυνεύεις εκτός από το χρόνο που θα χάσεις εσύ, να χάσει και αυτός πάσα ιδέα για εσένα. Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να νιώσεις και εσύ πολύ άσχημα για κάποιο διάστημα μέχρι να ξεχαστεί κάπως. Μαύρες διακοπές δηλαδή. Μπορείς πάντως να τον προσεγγίσεις με τέτοιο τρόπο που συνηθίζεται μεταξύ αγοριών. Πρώτον πρέπει να επιλέξετε τον χώρο. Χωρίς να ξέρω το μέρος στο οποίο βρίσκεστε, αν δεν γίνει στο σπίτι που μένετε ενός από τους δύο (καθώς πρέπει να είστε ανεπηρέαστοι από τυχόν επισκέψεις) τότε μπορείτε να πάτε σε καμιά παραλία απομακρυσμένη μακριά από βλέμματα ανθρώπων. Στα σπίτια συνήθως υπάρχουν υπολογιστές που σημαίνει ιντερνέτ που σημαίνει τσόντες. Στην παραλία που είπα υπάρχουν μόνο κινητά. Φρόντισε να έχεις 1-2 βιντεάκια ή φώτο που ξυπνάνε την επιθυμία (όχι gay καλύτερα). Εκεί πες του κάτι σαν «αν δεν ήσουν εδώ τώρα θα την έπαιζα» προκειμένου να κόψεις αντίδραση και αν δεις ότι δεν ανταποκρίνεται, επέμεινε λέγοντας ότι δεν αντέχεις άλλο και θα την παίξεις ακόμα και χρειαστεί να κρυφτείς κάπου. Και μόνο ότι είστε σε περιβάλλον εξοχής και ότι ξέρει ότι την παίζει αυτό θα κάνει ακόμα πιο καυλωτική την όλη φάση. Ίσως κάπου εκεί νιώσει πιο άνετα και αυτός και ανταποκριθεί. Εννοώ να την παίξει και αυτός.

Επίσης είμαι ντροπαλός λιγάκι και προσέχω πολύ την εξωτερική μου εικόνα δεν κανως βήματα άμα δεν ειμαι 100% σηγουρος για το αποτέλεσμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141593 από TomL στις 04 Ιουλίου 2018, 2:44πμ

TomL

μέλος από: 1/7/2018
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κανίς άλλος ή οι ίδιοι άμα μπορουν να με βοηθήσουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141690 από ChickenNugget στις 13 Ιουλίου 2018, 7:41πμ

ChickenNugget

Εικονίδιο
μέλος από: 13/7/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Λοιπον. Εγω προτινω να δοκιμασεις να του το προτινεις αλλα οχι απευθειας. Προτιμοτερο ειναι να αποφυγεις τον εξευτελισμο. Εχεις τοσες μερες οποτε εχεις την ευκαιρια να ερθετε πιο κοντα ως φιλοι. Οταν πια νιωσεις λιγο πιο ανετα μαζι του, ξεκινα την συζητηση αναφερομενος σε κοριτσια. Αν ειχε ποτε σχεση αν τον ενδιαφερει καποια εκεινον τον καιρο και τετοια... Αν δεις οτι ειναι ανοικτος και εχει προηγουμενες σχεσεις και εμπειριες σου προτινω να μην διστασεις. Αν παλι δεις οτι δεν σου ανοιγετε ευκολα και δεν θελει να κανει τετοιου ειδους συζητησεις καλυτερα να το αφησεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login