Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Οι γυναίκες έχουν δύο στήθη γιατί οι άντρες έχουν δυο χέρια.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Προβλημα στο μεγεθος πεους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141595 από Skoubi33 στις 04 Ιουλίου 2018, 3:24πμ

Skoubi33

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας ειμαι 14 χρονων και ο αδερφος μου με εστειλε να ψαξω λιγο το θεμα γιατι ανησυχεί...Ο αδερφος μ εδω και 3 μηνες εγινε 12 ειναι 1,60 ειναι 60 κιλα δεν εχει τριχες μονο λιγες στα ποδια ετσι ξανθες και το πεος τ ειναι 7 εκ σε φουλ στύση απο τριτη δημοτικου περιπου....Ειναι μικρο?Απαντηστε πλζ..Α και θελω να πω και για μενα εγω εχω τριχες στις μασχαλες στα ποδια και αρκετές στο πεος...το μεγεθος μου ειναι 13,5 εκ και θα παω 3η γυμνασιου...Ειναι μικρο?Πλζ απαντηστε μου και για μενα και για τον αδερφο μ
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141597 από BillTheKing στις 04 Ιουλίου 2018, 7:13πμ

BillTheKing

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος ανησυχίας και για τον αδερφό σου και για σενα. Η εφηβία δεν ξεκίνα την ίδια χρονική στιγμή σε όλα τα παιδιά. Το πέος του αδερφού σου είναι μιά χαρά όπως και το δικό σου. Σε λίγο καιρό ο αδερφός σου θα αρχίσει να βγάζει τρίχες και το πέος του θα μεγαλώσει. Εάν σας ανησυχεί και τους δύο τόσο πολύ μπορείτε να πάτε σε ένα γιατρό για να σας δώσει ανάλογες συμβουλές και να σας καθησυχάσει αν και δεν νομίζω πως υπάρχει κάτι που θα πρέπει να σας ανησυχήσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141626 από Skoubi33 στις 07 Ιουλίου 2018, 9:02πμ

Skoubi33

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
BillTheking θνξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141641 από Skoubi33 στις 10 Ιουλίου 2018, 4:58πμ

Skoubi33

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Kaneis allos;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141650 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 12:27μμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
μην ανησυχεις !αρχικα εσυ δεν εχεις κανενα θεμα,εισαι απολυτα φυσιολογικος!ο μεσος ορος ειναι στο 13 επομενως σε τετοια ηλικια εισαι καλα.Μην ακος τις μαλακιες που λενε πολλοι οτι την εχουν 17 και 20 εκατοστα οι περισσοτεροι ψευδονται.Εισαι πολυ νεος και εισαι μια χαρα.Σιγουρα θα σου μεγαλωσει κι αλλο.Συνηθως μεχρι τα 20-22 μεγαλωνει.Αρα μην το σκεφτεσαι καθολου.Οσο για τον αδερφο σου...Ο αδερφος ειανι 12 και την εχει 7 εκατοστα ..ειναι λιγο μικρο αλλα δεν εχει προς το παρον θεμα.Το πεος μεγαλωνει μεχρι και λιγο μετα την ενηλικιωση .Σε αλλους μεγαλωνει αποτομα μεχρι τα 15 και σε αλλους μεγαλωνει πιο αργα μεχρι μεγαλυτερη ηλικια.Η εφηβεια ειναι διαφορετικη για τον καθενα.Ειναι πολυ νωρις για να ανησυχει και να το σκεφτεται.Μονο ο χρονος θα δειξει.Εγω ειμαι 18 και την εχω 17,3 ομως λιγο λιγο αυξανεται .Σου ξαναλεω μην ασχολεισαι.Εισαι πολυ μικρος και οι πιθανοτητες μεγαλες.Δουλεψε το το εργαλειο κανονικα.Θελω ομως κατι να σε ρωτησω.Πως ετυχε και σου ειπε ο αδερφος σου γι αυτο;και εσυ τι του απαντησες;Πατα αποδεκτη σε παρακαλω Αν σε καλυψα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login