Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κραυγή απόγνωσης πονεμένου άντρα: Μη μου τους κύκλους τάραττε. Τάραττέ μου τον κύλινδρο.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Πρώτη φορά

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141601 από Γιαννα στις 04 Ιουλίου 2018, 2:18μμ

Γιαννα

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έκανα σεξ με το αγόρι μου για πρώτη φορά και δεν έβγαλα αίμα αλλά ούτε είχα πόνο, μόνο την επόμενη μια σταγόνα.. έχω ακουσει ότι υπάρχει περίπτωση να μην βγάλεις αίμα αλλά δεν ξέρω για τον πόνο.. σας έχει τύχει την πρώτη φορά να μην πονέσετε καθόλου;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #141602 από lida στις 04 Ιουλίου 2018, 4:15μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Πολλες μπορει να ειναι οι αιτιες αλλα καμια δεν ειναι να σε ανησυχει. Και ο πονος και το αιμα προερχονται από το σπασιμο του παρθενικου υμενα και σε μενα τουλαχιστον δεν ηταν ακριβως πονος αλλα κατι σαν σκισιμο και τσουξιμο που κρατησε μερικα δευτερολεπτα.
Αφου δεν ειχες πονο και αιμα μπορει να μην ειχες υμενα από όταν γενηθηκες μπορει να εσπασε από ατυχημα ή γυμναστικη όταν ησουνα μικρη μπορει να εχεις ελαστικο υμενα που να παραμεριζει και να μην σπαει.
Ομως ειδες λιγο αιμα και σκεφτομαι κατι άλλο. Μπορει να μην εγινε η επαφη καλα και σε βαθος γιατι το αγορι σου να ειναι απειρο. Ποσων χονων εισαστε και οι δυο? Νομισατε οτι κανατε σεξ αλλα ισως το κανατε επιφανειακα δεν μπηκε μεσα οσο επρεπε και ο υμενας δεν εσπασε. Με τις επομενες μερικες φορες που θα το κανετε σωστα και πιο βαθεια αν ισχυει αυτο που νομιζω θα σπασει ο υμενας.
Οτι και ναναι μην ανησυχεις για τιποτα και καλοριζικο που πηρες το βαπτισματου πυρος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141617 από Γιαννα στις 05 Ιουλίου 2018, 1:42μμ

Γιαννα

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
18 και 17.. Οχι έγινε κανονικά όλη η πράξη και συνεχίστηκε κανονικά υπήρχε πάθος και έλξη ανάμεσα μας δεν ήταν κατι «άνοστο».
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141620 από lida στις 06 Ιουλίου 2018, 11:14πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Ο.Κ. τότε. Εγραψα τη θεωρια μου γιατι μου ετυχε εμενα. Ο πρωτος μου ηταν τοσο ασχετος οσο εγω και την πρωτη φορα μας νομισαμε οτι το καναμε χωρις να εχει γινει εντελως. Το πραγματικο σπασιμο με αιμα εγινε 2 μερες μετα που το καναμε ξανα. Αφου εσυ εισαι σιγουρη οτι ολα εγιναν κανονικα δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις και μπορει να είναι κααποιος απο τους αλλους λογους. Απλα απολαυσετο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login