Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Καψιμο στην ουρηθρα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141608 από Esketit στις 05 Ιουλίου 2018, 3:51πμ

Esketit

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2018
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας μαγκες! Ειχα κανει αποχη απο τον αυνανισμο για περιπου μια βδομαδα διοτι δεν ειχα πολυ ορεξη. Εξαιτιας αυτου, "επαθα" ονειρωξη για 3 συνεχομενες μερες και μαλιστα την τριτη μερα ηταν διπλη. Για να δωσω ενα τελος στις ονειρωξεις αποφασισα να αυνανιστω το πρωι τις 4ης μερας και πραγματι το βραδυ δεν μου ξανασυνεβει. Ωστοσο απο τον αυνανισμο και μετα εχω ενα συνεχες καψιμο στην ουρηθρα. Δεν γινεται πιο εντονο στην ουρηση ουτε ειναι αφορητο απλα ενοχλητικο. Ειχε κανεις καμια παρομοια εμπειρια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141612 από Fotios στις 05 Ιουλίου 2018, 7:35πμ

Fotios

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2018
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Esketit@05 Ιουλίου 2018)
Γεια σας μαγκες! Ειχα κανει αποχη απο τον αυνανισμο για περιπου μια βδομαδα διοτι δεν ειχα πολυ ορεξη. Εξαιτιας αυτου, "επαθα" ονειρωξη για 3 συνεχομενες μερες και μαλιστα την τριτη μερα ηταν διπλη. Για να δωσω ενα τελος στις ονειρωξεις αποφασισα να αυνανιστω το πρωι τις 4ης μερας και πραγματι το βραδυ δεν μου ξανασυνεβει. Ωστοσο απο τον αυνανισμο και μετα εχω ενα συνεχες καψιμο στην ουρηθρα. Δεν γινεται πιο εντονο στην ουρηση ουτε ειναι αφορητο απλα ενοχλητικο. Ειχε κανεις καμια παρομοια εμπειρια?


Καλησπέρα. Πόσο χρονών είσαι κατ' αρχάς. Το τσούξιμο μπορεί να προέρχεται απο πολλά χωρίς να σημαίνει ότι έχεις κάτι κακό. Μπορεί να είναι ουρωλοίμωξη, μπορεί να υπερέβαλλες στην προσπάθεια επομένως να δημιούργησες ελαφροτραυματισμό αλλά ακόμη και κάποια μικρή πέτρα απο τα νεφρά σου να πέρασε απο την ουρήθρα και απλώς να πλήγωσε την ουρήθρα σου. Δες το για δύο τρεις μέρες. Αν υποχωρήσει ο πόνος τότε μην σε ανησυχήσει. Αν επιμείνει όμως ή γίνει πιο έντονος τότε καλό θα ήταν το ενδεχόμενο να επισκευτείς κάποιον ουρολόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login