Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γιατί έχουνε λυσσάξει όλα τα sites να στρογγυλεύουν τις γωνίες;
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Τριχες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #141639 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 2:17πμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
γεια σας!ειμαι 18 χρονων και τελευταια προβληματιζομαι πολυ..Δεν ειμαι ιδιαιτερα γυμνασμενος ομως ειμαι αδυνατος.Το θεμα ειναι οτι εχω πολλες τριχες στο σωμα μου.Στην περιοχη των κοιλιακων και στο στομαχι εχω αλλα δεν φαινονται δεν με ενοχλουν δλδ.Κατω απο τον αφαλο εχω αυτη την καυλωτικη (οπως τουλαχιστον μου εχουν πει)γραμμη ,κατι που γενικοτερα δεν με πειραζει..στο στηθος ομως,γυρω απο τις ρογες εχω πολλες μαυρες τριχες και μεγαλες και σιγα σιγα αυξανονται πανω απο το στηθος νομιζω να κατλαβαινετε...οσους ομως βλεπω στην παραλια κανενας αλλος,τουλαχιστον συνομηλικος μου δεν εχει τοσες τριχες..ολοι εχουν πολυ λιγες και οι περισσοτεροι καθολου.νιωθω λοιπον πολυ αβολα και δεν ξερω τι να κανω.ντρεπομαι γτ οι υπολοιποι δεν εχουν καμια ενω εγω εχω πολλες..συγνωμη για την εκταση του κειμενου.Σας παρακαλω αν εχετε κατι να πειτε μην διστασετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141643 από BillTheKing στις 10 Ιουλίου 2018, 7:54πμ

BillTheKing

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Δεν είναι κάτι που θα πρέπει να σε ανησυχήσει. Εάν νιώθεις πολύ άβολα με τις τρίχες που έχεις στο στήθος σου μπορείς να ξυριστείς. Είναι φυσιολογικό να εμφανίζονται τρίχες σε αυτά τα μέρη και επίσης φυσιολογικό είναι να μην εμφανίζονται τους ανθρώπους στην ίδια στιγμή της ζωής τους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141647 από worriedfriend στις 10 Ιουλίου 2018, 11:50πμ

worriedfriend

banned
μέλος από: 10/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
ξεχασα να πω ,επισης εχω λιγες και στους ωμους.Ενταξει δεν τρελαινομαι απλα αισθανομαι πολυ αβολα οταν εγω εχω εντονες μαυρες τριχες στο στηθος και στο υπολοιπο σωμα ενω κανενας αλλος απο την παρεα μου πχ δεν εχει σχεδον καθολου..σκεφτομαι να τις ξυρισω αλλα φοβαμαι μηπως βγουν περισσοτερες μετα και φαινονται πιο εντονα..εσυ ποσο χρονων εισαι,εχεις εσυ τριχες και αν ναι τισ ξυριζεις και με τι;στις γυναικες τις αρεσει ή τις αηδιαζει;..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #141793 από Arch. 1 στις 25 Ιουλίου 2018, 4:02μμ

Arch. 1

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2018
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Worriedfriend θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα για τις τρίχες γτ έχω και εγώ αλλά δεν έχω μνμ/απαντήσεις και δεν ξέρω πως μπαίνεις στο στάτ έχεις κάποιο email η κάτι για να σου στείλω να τα πούμε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login